Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-10 lat

Plac Kościuszki 3, 32-640 Zator , województwo małopolskie mapa

wtorek 01.01.2019 do niedziela 13.01.2019

Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-6 lat

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną, zdolności muzyczne i językowe? Czy wiesz, że każde małe dziecko ma fotograficzną pamięć, która zaczyna zanikać po 3 roku życia. Potrafi nauczyć się dowolnego języka obcego. Ma słuch absolutny, który – jeśli nie jest aktywowany we wczesnym dzieciństwie – zanika, podobnie jak zdolności językowe. Czy chcesz poznać nowe narzędzia, które temu  zapobiegną?

Aby utrzymać naturalne zdolności dziecka przez długie lata, trzeba z nich korzystać i rozwijać. Do ukończenia 6 lat mózg dziecka jest całkowicie otwarty na wszelkie informacje. W tym okresie życia może ono nauczyć się czytać, liczyć czy mówić w dowolnym języku bez żadnego wysiłku, a nauka jest dla niego łatwa i szybka.

Na szkoleniu z cyklu Uniwersytet Rodziców® dowiesz się:

 •  jak skutecznie nauczyć małe dziecko angielskiego,
 •  jak uczyć języków obcych, aby w przyszłości mogło nauczyć się dowolnego języka obcego, jaki wybierze,
 •  jak uczyć małe dziecko gry na pianinie i być najlepszym nauczycielem swojego dziecka – zakładając, że rodzic nie zna nut i nie umie grać na żadnym instrumencie,
 •  jak uczyć dziecko wiedzy encyklopedycznej – łatwo i przyjemnie,
 •  jak tworzyć siatkę wiedzy, dzięki czemu dziecko będzie otwarte na nowe fakty z każdej dziedziny,
 •  jak uczyć małe dziecko malarstwa, aby rozpoznawało autora obrazu, który widzi po raz pierwszy,
 •  jak uczyć małe dziecko muzyki, aby rozpoznawało autora utworu, który słyszy po raz pierwszy,
 •  jakie zabawki i gry wzbogacą dziecko,
 •  jak bawić się lalkami, aby nauczyć dziecko historii,
 •  jak aktywnie oglądać z dzieckiem telewizję, aby je wzbogacić,
 •  jak spacerować i o czym rozmawiać podczas spacerów, aby zdobywać nową wiedzę i utrwalać zdobytą,
 •  jak przygotować dwu-, trzy-letnie dziecko do spektaklu operowego lub baletowego.

 

Stosując wczesną edukację, zaczniesz prawidłowo wspierać rozwój i zapobiegniesz kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić cykl szkoleń Uniwersytet Rodziców®.

Termin: niedziela  13.01.2019, godz. 9:00

Uczestników szkolenia zapraszamy także na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

piątek 11.01.2019 o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku szkoleń możesz zaoszczędzić 50 zł na drugim i 100 zł na trzecim szkoleniu lub czwartym.  Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w szkoleniach:

 • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
 • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
 • Balans emocjonalny

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie CudowneDziecko.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-10 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl