Jak pomnożyć inteligencję dziecka 0-7 lat

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22
📅 piątek 22.06.2018 do niedziela 24.06.2018
Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-6 lat

Czy wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć inteligencję, pamięć fotograficzną, zdolności muzyczne i językowe? Czy wiesz, że każde małe dziecko potrafi nauczyć się dowolnego języka obcego, a przy tym ma słuch absolutny, który – jeśli nie jest aktywowany we wczesnym dzieciństwie – zanika, podobnie jak zdolności językowe. Czy wiesz, że naturalne zdolności zaczynają zanikać od 3 roku życia? Czy chcesz poznać nowe narzędzia, które temu  zapobiegną?

Aby utrzymać naturalne zdolności dziecka przez długie lata, trzeba z nich korzystać i rozwijać. Do ukończenia 6 lat mózg dziecka jest całkowicie otwarty na wszelkie informacje. W tym okresie życia może ono nauczyć się czytać, liczyć czy mówić w dowolnym języku bez żadnego wysiłku, a nauka jest dla niego łatwa i szybka.

Na szkoleniu z cyklu Uniwersytet Rodziców® dowiesz się:

•  jak skutecznie nauczyć małe dziecko angielskiego,
  •  jak uczyć języków obcych, aby w przyszłości mogło nauczyć się dowolnego języka obcego, jaki wybierze,
  •  jak uczyć małe dziecko gry na pianinie i być najlepszym nauczycielem swojego dziecka – zakładając, że rodzic nie zna nut i nie umie grać na żadnym instrumencie,
  •  jak uczyć dziecko wiedzy encyklopedycznej – łatwo i przyjemnie,
  •  jak tworzyć siatkę wiedzy, dzięki czemu dziecko będzie otwarte na nowe fakty z każdej dziedziny,
  •  jak uczyć małe dziecko malarstwa, aby rozpoznawało autora obrazu, który widzi po raz pierwszy,
  •  jak uczyć małe dziecko muzyki, aby rozpoznawało autora utworu, który słyszy po raz pierwszy,
  •  jakie zabawki i gry wzbogacą dziecko,
  •  jak bawić się lalkami, aby nauczyć dziecko historii,
  •  jak aktywnie oglądać z dzieckiem telewizję, aby je wzbogacić,
  •  jak spacerować i o czym rozmawiać podczas spacerów, aby zdobywać nową wiedzę i utrwalać zdobytą,
  •  jak przygotować dwu-, trzy-letnie dziecko do spektaklu operowego lub baletowego.

Stosując wczesną edukację, zaczniesz prawidłowo wspierać rozwój i zapobiegniesz kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić cykl szkoleń Uniwersytet Rodziców®.

Termin: niedziela 24.06.2018, godz. 9:15

Uczestników szkolenia zapraszamy także na wyjątkowy wykład dr Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

piątek 22.06.2018 o godzinie 16:30 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Skorzystaj z promocji i zaoszczędź do 20% płacąc za pakiet kilku szkoleń – więcej informacji na stronie: http://cudownedziecko.pl/dla-rodzicow/terminy-szkolen/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w szkoleniach:

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online
  • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
  • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
  • Ruch kluczem do inteligencji
  • Balans energetyczny
  • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia
  • Balans emocjonalny
  • Tajemnica kreatywności

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie CudowneDziecko.pl

Jeśli jeszcze nie rozpatrujesz wzięcia udziału w szkoleniu grupowym, możesz skorzystać ze szkolenia online w formie indywidualnego spotkania z wykładowcą.

Jako absolwent szkolenia „Jak pomnożyć inteligencję” będziesz wiedzieć, jak korzystać z wielu różnych zestawów edukacyjnych.

bity-inteligencji-dr-czerska-doman-nauka-czytania-zestaw-karty-plansze

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, że twoje dziecko jest zdolne i inteligentne, to zamów najnowszą publikację naukową o rozwoju dziecka. Dowiesz się, jak dzięki wczesnej edukacji pomnożyć inteligencję i rozwinąć myślenie operacyjne oraz kreatywność.

nauka-czytania-globalnie-dzieci-0-6-lat