Weleda
Weleda Baby

Jak budować świat przyjazny dzieciom? Konferencja dla nauczycieli

📅 czwartek 12.10.2023
swiat przyjazny dziecku konferencja
Neufeld Institute Poland oraz Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na pierwszą w Polsce konferencję dedykowaną nauczycielom – także tym w edukacji domowej, rodzicom, dyrektorom szkół oraz pedagogom i psychologom szkolnym – która bazuje na dorobku naukowym relacyjnej psychologii rozwojowej rozwijanej przez światowej sławy eksperta dr. Gordona Neufelda.

Swoją mądrością i doświadczeniem podzielą się m.in.  psycholożka kliniczna i dziekan Instytutu Neufelda Tamara Neufeld Strijack, prof. UAM na Wydziale Studiów Edukacyjnych dr hab. Sylwia Jaskulska oraz kompozytorka i propagatorka wychowania przez sztukę Anna Weber.

W dyskusji w ramach panelu wezmą też udział: psycholożka z Fundacji UNAWEZA Justyna Żukowska, adiunkt na Wydziale Pedagogicznym UW dr Marek Smulczyk, psychopedagożka, laureatka Paszportu Polityki w kategorii Literatura Natalia Fiedorczuk, przewodniczący Rady FUNDACJI DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ Aleksander Drzewiecki oraz Kamil Nowak – autor superpopularnego w Polsce blogojciec.pl.

Konferencję poprowadzą – psycholożka i konsultantka rodzicielska Joanna Bylinka-Stoch oraz muzyk, piosenkarz i aktor, Maciej Miecznikowski, który zadba też o rozrywkową oprawę konferencji.

Na konferencję zapraszamy:
– nauczycieli, także tych w edukacji domowej
– rodziców
– dyrektorów szkół
– pedagogów i psychologów szkolnych

Dzięki udziale w tym wydarzeniu zyskasz wiedzę i wsparcie w budowaniu takiej relacji z uczniami, która pozwoli Ci zaznawać więcej satysfakcji z procesu uczenia, zaś uczniom więcej radości z nauki i kontaktu ze szkołą.

Program konferencji skupia się na DOBROSTANIE ucznia i nauczyciela.

Data:
12 października 2023 r.

Czas trwania:
10.00 – 16.00

Adres: Warszawa, ul. Mokotowska 16/20, Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowy program oraz zapisy na stronie neufeldinstitute.pl/konferencja

 

314 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent