Jadzia Pętelka zostaje z nianią – kolejny tom z serii dla najmłodszych

środa 30.09.2020 do środa 14.10.2020

Jadzia Pętelka zostaje z nianią - kolejny tom z serii dla najmłodszych

Czas na zabawę z nianią!

Przyszedł czas, aby Jadzia Pętelka została w domu z nianią! Rodzice dziewczynki wybierają się na występ Stasia, starszego brata Jadzi, do przedszkola. A Jadzia? Na Jadzię czekają inne atrakcje! Dziewczynka zostaje pod opieką niani, która ma mnóstwo pomysłów na zabawy – wie, jak robić zabawne minki, skakać jak żabka czy chodzić jak pająk! Początkowo onieśmielona nową sytuacją dziewczynka, chowa się za spódniczką mamy. Ale wystarczy kilka chwil w towarzystwie sympatycznej i bardzo kreatywnej niani, aby Jadzia nie bała się już zostać w domu bez rodziców. Przecież czeka ją mnóstwo świetnej zabawy w najlepszym towarzystwie! Zanim się obejrzy, rodzice znów będą w domu.
Ta część serii o Jadzi Pętelce pomoże wszystkim maluchom oswoić się z nową i trudną sytuacją, jaką jest chwilowa rozłąka z rodzicami. Każde dziecko przechodzi przez ten etap. Historia Jadzi łagodnie wprowadza i zapoznaje dziecko z tą sytuacją. Ale to nie tylko książka dla maluchów, które pozostają pod opieką niani! To również pomysły na różne zabawy, które mogą uatrakcyjnić wspólnie spędzany czas.

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów, siusiania do nocnika czy wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Jadzia Pętelka zostaje z nianią” | autorka: Barbara Supeł| ilustracje: Agata Łuksza | Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 24 | format 190×190 | Wiek: 1+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie