Jadzia Pętelka piecze pierniki – premiera książki

wtorek 20.10.2020 do wtorek 03.11.2020

Jadzia Pętelka piecze pierniki - premiera książki

Poznaj historię pachnącą cynamonem…

Nadchodzi zima i czas świątecznych przygotowań. W domu Jadzi Pętelki unosi się słodki zapach cynamonu, miodu i lukru. To oznacza tylko jedno – Jadzia piecze pierniki! Pomaga jej w tym tata, który ma pierniczkowe foremki w różnych kształtach – gwiazdki, dzwoneczki, księżyce. Z ciasta powstają prawdziwe cuda. Wystarczy udekorować je lukrem i kolorowymi groszkami. Na Jadzię czeka mnóstwo zabawy, bo przecież pieczenie pierników to taka prosta sprawa. Ale czy na pewno? Z pieczenia małych pierniczków może się zrobić naprawdę duży bałagan!

Wyjątkowa zimowa część serii o Jadzi Pętelce wprowadzi wszystkie dzieci w świąteczny nastrój. Nie zabraknie rodzinnej atmosfery, wspólnego ubierania choinki i oczywiście chrupania pierników! Jak zawsze, zabawne ilustracje dobrze oddadzą emocje dziecka, które z ekscytacją podejmuje się nowych wyzwań.

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów, siusiania do nocnika czy wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Jadzia Pętelka piecze pierniki” | autorka: Barbara Supeł| ilustracje: Agata Łuksza | Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 24 | format 190×190 | Wiek: 1+ | Premiera: 14 października 2020 roku

Jadzia Pętelka piecze pierniki - premiera książki
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie