Jadzia Pętelka mówi czułe słówka – kolejna część popularnej serii dla najmłodszych

środa 05.05.2021 do środa 19.05.2021

Jadzia Pętelka mówi czułe słówka - kolejna część popularnej serii dla najmłodszych

Poznajcie kolejne przygody Jadzi Pętelki! Nowa część serii, tak lubianej przez wszystkie maluchy, właśnie trafiła do księgarń.

Tym razem mała Jadzia wraz z rodziną leniuchuje w czasie niedzielnego poranka. Jest to jeden z najmilszych momentów dla rodziny Pętelków w całym tygodniu. Każdy ma dla siebie czas. Nikt się nigdzie nie spieszy. Można robić, to na co naprawę ma się ochotę i to z najbliższymi!

Jadzia każdą niedzielę spędza z mamą, tatą, Stasiem i psem Piratem. Mają wtedy czas na wspólne śniadania, zabawne rozmowy, łaskotanie, przytulanie i mówienie czułych słówek. To cudowny czas spędzony z tymi, których najbardziej się kocha. I co najważniejsze – nikt nie wstydzić się do tego przyznać! Szczególnie Jadzia, która uwielbia pokazywać, jak bardzo kocha swoją rodzinę.

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer czy spędzą niedzielny poranek.

Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Jadzia Pętelka mówi czułe słówka” | autorka: Barbara Supeł| ilustracje: Agata Łuksza | Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 24 | format 190×190 | cena: 18,99 zł| EAN: 9788381549141 | Wiek: 1+

Premiera: 5 maja 2021 roku

Jadzia Pętelka mówi czułe słówka - kolejna część popularnej serii dla najmłodszych
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:książki dla dzieci