Ja- Bajka po warszawsku – spektakl rodzinny i warsztaty

Parki i skwery w Dzielnicy Wola mapa

sobota 08.09.2018

wstęp wolny

Fundacja Sztuka Ciała serdecznie zaprasza na nowy projekt „Ja-Bajka po warszawsku” ukierunkowany na rozwijanie ekspresji twórczej i kreatywności dzieci. Przedstawienie „Star, Wars i Sawa” w zabawny sposób traktuje historię o powstaniu Warszawy. 

Za siedmioma falami, za siedmioma wirami, w głębi Wisły, żył okrutny Czarodziej. Gardził wszystkim co dobre i piękne, a najbardziej na świecie nie lubił ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna dziewczyna o imieniu Sawa, która kochała wszystkie stworzenia, a najbardziej ptaki. Pewnego razu stanęła w ich obronie… a jak dalej potoczyła się historia Sawy…zobaczcie sami.

Przedstawienie w swoim wyrazie jest radosne, zainspirowane rosyjską klaunadą. Pantomima, gagi, klaunada, slapstick – czyli o legendzie z przymrużeniem oka.

Po spektaklu  zapraszamy na warsztaty teatralno-plastyczne. Są one autorskim projektem aktorek Sztuki Ciała.Realizowane już w wielu placówkach oświatowych, cieszą się dużym powodzeniem. Zajęcia składają się z dwóch części. W pierwszej dzieci korzystając z własnych pomysłów i wyobraźni, samodzielnie wykonają proste lalki teatralne. Następnie w drugiej części będą mogły wypróbować prezentowane w spektaklu techniki teatru pantomimy i spróbować pracy z rekwizytem , czyli animacji własnoręcznie wykonanych lalek teatralnych.

Wszystkie spektakle odbywają się w okolicach placu zabaw.

30.06 sobota – Park Moczydło,

08.07 niedziela – Park Powstańców Warszawy

04.08 sobota – Skwer gen. Jana Jura-Gorzechowskiego,

05.08 niedziela – Skwer Imienia Mieczysława Apfelbauma,

08.09 sobota – Park im. E. Szymańskiego

Zapraszamy na godzinę 16.00.

WSTĘP WOLNY !

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa, Dzielnicę Wola.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fundacja sztuka ciała

Fundacja Sztuka Ciała

 Jesteśmy kolektywem artystów realizujących projekty teatralne różnego typu. Tworzymy spektakle, prowadzimy warsztaty, uczestniczymy w eventach. Szczególną miłością i atencją obdarzamy pantomimę, która jest podstawą naszej pracy. Trzonem zespołu są Katarzyna Markowska i Joanna Płóciennik, które …

Więcej

Adres:

Warszawa

Kontakt:

kontakt@sztukaciala.co

ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty