Weleda
Weleda Baby

IV Przegląd Młodych Talentów: Artystyczna Wesoła

Ośrodek Kultury, Stefana Starzyńskiego 21
🗺 mapa
📅 czwartek 11.04.2019 do piątek 12.04.2019
IV Przegląd Młodych Talentów: Artystyczna Wesoła

Już po raz czwarty Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła organizuje Przegląd Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież reprezentujące placówki kultury, przedszkola, szkoły oraz instytucje i organizacje prowadzące działalność kulturalną na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Przegląd odbędzie się 11 i 12 kwietnia 2019 r., ale w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń uczestnicy zaprezentują się jednego dnia.
Przegląd dotyczy wszelkich prezentacji artystycznych, scenicznych i estradowych, takich jak: teatr, kabaret, piosenka, taniec.

Głównymi celami Przeglądu są m.in.: konfrontacja i ocena dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z terenu dzielnicy, podnoszenie poziomu i rangi amatorskich dokonań artystycznych, inicjowanie twórczych poszukiwań i wypowiedzi artystycznych oraz promocja najlepszych młodych artystów.

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Kultury (www.domkulturywesola.net) w zakładce Konkursy. W celu zgłoszenia się do Przeglądu należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć osobiście do siedziby Ośrodka Kultury. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy do udziału w Przeglądzie.

867 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent