IV Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych

Data wydarzenia: sobota 18.06.2011 do niedziela 19.06.2011

Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza do udziału w IV Podgórskich Targach Rzeczy Wyjątkowych „Made in Podgorze” w dniach 18-19 czerwca 2011. Każdy znajdzie tu „coś” dla siebie, każdy będzie mógł stąd zabrać swój „kawałek” Podgórza. Pewnie zaskoczą nas niespodzianki, pewni jakieś dźwięki umilą nam te dwa słoneczne dni, które upłyną w domowej atmosferze gwarnej podgórskiej rodziny.

Rzemiosło artystyczne, "tzw. produkty lokalne" i te do zjedzenia i te do patrzenia i zapamiętania na długo, książki – te napisane i te wydrukowane na prawym brzegu Wisły, witrażowe szkiełka, gliniane anioły, najpiękniejsze świece, naturalna biżuteria. To tylko przedsmak tego co zobaczymy, o czym się dowiemy i co zabierzemy ze sobą z prawego brzegu Wisły w dniach 18 i19 czerwca 2011 roku.To już czwarta edycja Podgórskich Targów Rzeczy Wyjątkowych organizowanych z inicjatywy Stowarzyszenia PODGORZE.PL. Pomysł był prosty – ′czym chata bogata". Pokazać Podgórzanom, Krakowianom i reszcie świata to z czego Podgórze – oprócz historii, dziedzictwa, uroczych zakątków i pięknych widoków może zasłynąć, czym jeszcze może się pochwalić. Aby wziąć udział w Targach w charakterze wystawców należało i należy spełniać jedno podstawowe ale i najważniejsze kryterium. Trzeba wytwarzać, produkować, lepić, piec, pisać, dziergać, szyć – na prawym brzegu Wisły – w Podgórzu.

Mało tego wszystkich wystawców zachęcaliśmy i zachęcamy do stworzenia podgórskich produktów okolicznościowego. I tak w ubiegłych latach powstały ciasteczka – Mosty Piłsudskiego i gigantyczne zapałki z widokami Podgórza. Czekamy na więcej. Tegoroczne Targi będą trwały dwa dni i podobnie jak zeszłoroczne odbędą się na płycie Rynku Podgórskiego. Zapewniamy absolutny deficyt produktów "made in china", w zamian oferujemy towar z dopiskiem "made in podgorze". 

18 – 19 czerwca 2011 r., godz. 10.00-18.00, Rynek Podgórski