IV Konferencja Wychowanie w szacunku

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, ul. Aleksandra Ostrowskiego 30b mapa

sobota 21.09.2019

149

IV Konferencja Wychowanie w szacunku

Już 21 września 2019r zapraszamy do Wrocławia na IV edycję Konferencji Wychowanie w szacunku.  Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są idee związane z wychowaniem dziecka:

– w empatii,
– zrozumieniu
– budowaniu relacji.

Podczas czwartej już edycji naszej konferencji będzie można posłuchać wykładów profesjonalistów związanych z nurtem wychowania dzieci w szacunku. Stwarzamy także przestrzeń warsztatową, w której każdy będzie mógł wybrać interesujący dla siebie zajęcia.

________________________________________________________________

W ramach udziału w Konferencji każdy uczestnik:

  • będzie mógł wziąć udział w wykładach
  • może skorzystać z udziału w warsztacie lub dodatkowym wykładzie/panelu dyskusyjnym
  • ma zapewniony catering kawowy
  • może wybrać dla siebie obiad w wersji wegetariańskiej lub mięsnej
  • możliwość skorzystania z oferty wystawców
  • ma okazję do spotkania z innymi rodzicami i specjalistami z zakresu wychowania

——————————————————–

W tej edycji będziemy gościć m.in.:

Natalia Fedan – psycholożka i anglistka, mama trójki dzieci, tłumaczka książki Stuarta Shankera „Self-Reg” i pierwsza w Polsce propagatorka podejścia w Polsce z oficjalnym przedstawicielstwem ośrodka twórcy podejścia, the Mehrit Centre. Prowadzi kursy online i warsztaty dla rodziców oraz nauczycieli.

Anna Kasprzycka – trenerka Familylab od października 2015 roku. Trenerka grup wsparcia pierwszego stopnia certyfikowana przez Fundację „Sto Pociech”. Stworzyła pracownię „Rodzina w relacji” w ramach, której prowadzi warsztaty i szkolenia dla rodziców i wychowawców, grupy wsparcia, wyjazdy rozwojowe oraz konsultacje indywidualne. Jest Prezeską warszawskiego Stowarzyszenia Pozytywnego Działania. Prywatnie zaś mamą 11 letnich trojaczków Marianki, Janeczki i Franka oraz żoną Filipa. Lubi robić coś dla ludzi. Aktywnie działa w na rzecz lokalnej społeczności, inspiruje i wspiera. Chciałaby aby szkoły były przyjaznym miejscem dla dzieci, ale także dla nauczycieli i rodziców. Aby najważniejsze w nich były relacje. Mocno wierzy, że to marzenie kiedyś się spełni, także dzięki takim inicjatywom jak projekt „Szkoła Osobistego Dialogu”, nad którym aktualnie pracuje. Jego celem jest propagowanie w szkołach publicznych komunikacji opartej na szacunku i zainteresowaniu.

Sylwia Włodarska – „Cześć, jestem Sylwia Włodarska i lubię myśleć, że jestem Panią swojego Szczęścia w najbardziej odpowiedzialnym i najważniejszym projekcie – swoim własnym życiu. Pracuje jako mediatorka NVC, coach i trenerka komunikacji zorientowanej na potrzeby. Mam na swoim koncie wystąpienie TEDx. Zorganizowałam konferencję online dla rodziców “Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia”. Jestem współzałożycielką Fundacji Rozwoju Rodziny RoRo. Współpracuję z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Bliskie Miejsce. Jestem główną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl. Lubię czytać i być blisko natury i mojej Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji.”

Krystian Hanke – tata Alicji i Tośka, od 2002 roku dziennikarz radiowej Trójki, autor codziennego cyklu „Projektu Tata”, w którym wspiera aktywne ojcostwo. Pomysłodawca ‚Odklejek” czyli prawdopodobnie największego polskiego internetowego archiwum dziecięcych powiedzonek.

więcej informacji

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
IV Konferencja Wychowanie w szacunku