IV Charytatywny Koncert Gwiazd Przemek Dzieciom

📅 sobota 01.02.2020
🎫 60zł
IV Charytatywny Koncert Gwiazd Przemek Dzieciom
Fundacja „Przemek Dzieciom” zaprasza na „IV Charytatywny Koncert Gwiazd Przemek Dzieciom”!

Wystąpią: Urszula Trio Akustycznie, Joanna Kołaczkowska, Krzysztof Daukszewicz, Piotr Machalica, Marek Piekarczyk z zespołem.
Koncert poprowadzi Roman Czejarek.

Zebrane środki zasilą konto Fundacji „Przemek Dzieciom” która pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom z Trójmiasta.

Możliwość wylicytowania wyjątkowych przedmiotów podarowanych przez najwybitniejszych artystów. Na miejscu koncertu będzie można nabyć płyty, książki, gadżety z autografami.

CEGIEŁKI
Numerowane miejsca w cenie 60 oraz 80 zł dostępne:
– przez internet, pisząc do nas,
-17 grudnia w godzinach 15:00-16:00 – NOT w Gdańsku.

Informacje – 512-811-973 oraz kontakt@przemekdzieciom.pl

Zabierz rodzinę oraz znajomych i razem z największymi gwiazdami w pierwszą sobotę lutego pomóż chorym dzieciom!

Zachęcamy do korzystania z opcji „udostępnij – zaproś znajomych”.

Patronat honorowy
Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz