Internetowa zbiórka pieniędzy na pomoce dla dzieci z autyzmem

czwartek 16.07.2015 do niedziela 09.08.2015

Internetowa zbiórka pieniędzy na pomoce dla dzieci z autyzmem

Na portalu Polak Potrafi rozpoczęła się kampania crowdfundingowa Instytutu Terapii i Badań Autyzmu „Zrozumieć Niepojęte”. Warto zapoznać się z tą akcją, ponieważ Instytut zupełnie bezpłatnie zapewni dzieciom zarówno codzienną oraz kompleksową terapię, jak i pobyt w przedszkolu wraz z wyżywieniem! Pomoc otrzymają również rodzice.

Autyzm należy do grupy całościowych zaburzeń rozwoju.

Oznacza to, że u osób nim dotkniętych w każdym obszarze rozwoju występują nieprawidłowości. Niestety, ale pozostawiony bez odpowiedniej terapii, powoduje w przyszłości poważne zaburzenia funkcjonowania.

Terapia osób z autyzmem jest niezwykle kosztowna. Wielu rodziców dzieci z tym zaburzeniem, nie ma takich możliwości finansowych, aby realizować ją w odpowiednim zakresie. Naprzeciw tym potrzebom, wychodzi zespół specjalistów Instytutu Terapii i Badań Autyzmu "Zrozumieć Niepojęte".

Jednak, aby to było możliwe, zwracają się do was z prośbą o pomoc. Aby zapewnić dzieciom najlepsze możliwości rozwoju, pragną zakupić dodatkowe wyposażenie. Zasady akcji crowdfundingowych mówią jednak jasno – albo wszystko, albo nic. Dlatego, aby otrzymać jakiekolwiek środki, muszą oni zgromadzić kwotę równą lub wyższą 8000 zł.

Apelujemy w ich imieniu o Wasze wsparcie! Wystarczy niewiele by pomóc. Liczy się każda złotówka. Twoje wsparcie naprawdę ma znaczenie! Nie bądź obojętna. Na pomoc czekają dzieci z autyzmem. Każda złotówka to inwestycja w ich dalszą, lepszą dzięki Tobie przyszłość.

Okazując wsparcie, możesz jednocześnie otrzymać prezent – dla siebie lub swojego dziecka. Lista nagród jest naprawdę długa! Wejdź na poniższą stronę i odbierz swój prezent: https://polakpotrafi.pl/projekt/zrozumiec

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zimowa wyprzedaż w 5.10.15.

Zobacz także