Integracyjny Dzień Sportu z Piknikiem EDF oraz Dni Bronowic

Klub Sportowy „Bronowianka" mapa

sobota 04.06.2016

Wstęp wolny

dni bronowic

Występy, koncerty i pokazy, rodzinne warsztaty rękodzieła i filmu animowanego, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, zawody sportowe – to tylko część atrakcji zaplanowanych w najbliższą sobotę (4 czerwca br.) na terenie Klubu Sportowego „Bronowianka” (ul. Zarzecze 124 a) w ramach Integracyjnego Dnia Sportu z Piknikiem EDF „Dzień Różnorodności” oraz Dni Bronowic.

„Dzień Różnorodności”, organizowany w ramach XVII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych”, rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 15:30. W programie imprezy znajdą się m. in.: turnieje piłki nożnej i tenisa stołowego dla drużyn warsztatów terapii zajęciowej, zabawy, konkursy, pokazy Straży Pożarnej i Policji, warsztaty strzelania z łuku, origami i ceramiki oraz bezpłatny lunapark. Osoby niepełnosprawne wraz z rodzinami będą mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Fundację EDF w strefach relaksacji, ruchu i wiedzy. Na scenie od godz. 10:00 trwać będą występy artystyczne osób niepełnoprawnych. W trakcie imprezy odbędzie się także finał, rozdanie nagród i prezentacje w ramach tegorocznej edycji przeglądu teatralno-muzycznego zespołów artystycznych osób niepełnosprawnych „O Buławę Lajkonika”, organizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz referat ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych UMK.

Na koniec organizatorzy „Dnia Różnorodności” zapraszają na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” z Centrum Młodzieży oraz zespołu „Znaki czasu” z Rybnika.

Dni Bronowic zaplanowano z kolei w godz. 15:30-22:00. Wśród atrakcji znajdą się m. in. rodzinne warsztaty, konkursy, malowanie twarzy, pokaz judo, gry i zabawy ruchowe. Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i domów kultury z terenu Dzielnicy VI oraz z Centrum Młodzieży, wystąpi także zespół KRK-TRIO (godz. 15:30), a wieczorem – wokalistka Inna Kamaryan oraz zespół „Znaki Czasu”.

Obie imprezy zakończy pokaz sztucznych ogni (godz. 21:55).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także