Inspirując się Mistrzami – Sobotni Poranek w Muzeum Witrażu

Muzeum i Pracownia Witrażu, al. Krasińskiego 23 mapa

sobota 06.06.2020

Muzeum Witrażu: Inspirując się mistrzami - Marc Chagall

Dzień dziecka za nami, ale to nie znaczy, że nie można już świętować! Muzeum Witrażu zaprasza na podwójnie wyjątkowy Sobotni Poranek! W pierwszą sobotę czerwca damy się zainspirować sztuce Józefa Mehoffera i stworzymy własne witraże przy pomocy kalek, bibułek i innych materiałów. Naukę połączymy z dobrą zabawą i paroma innymi niespodziankami! Zaczynamy o 10!

Rezerwacje (konieczne) wyłącznie e-mailowo: info@muzeumwitrazu.pl W temacie maila prosimy podać datę poranka, w treści imię i wiek dziecka.

Dzieci zapo­znają się z takimi poję­ciami jak żywe muzeum, warsz­tat, witraż. W trakcie zwiedzania obserwują mistrzów witrażowych podczas pracy, mogą wziąć do ręki narzędzia i pędzle oraz pomalować na próbę element witrażu. Po zwiedzaniu zapraszamy dzieci na warsztaty. Dzieci, które uczestniczyły już w oprowadzaniu mogą przyjść na same warsztaty, które rozpoczynają się o 10.45.

Na zwiedzanie Muzeum zapraszane są same dzieci, bez opiekunów. Ze względu na trwającą sytuację epidemiczną informujemy, że nie ma możliwości czekania w kawiarni muzealnej na zakończenie zajęć dla opiekunów, ale mogą oni dołączyć do dedykowanego zwiedzania o 10:30.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Inspirując się Mistrzami – Sobotni Poranek w Muzeum Witrażu

Pracownia i Muzeum Witrażu

Pracownia i Muzeum Witrażu to wyjątkowa instytucja na polskim i światowym rynku kulturalnym.

Jest efektem nowatorskiej koncepcji - mieści w swoich wnętrzach zarówno działającą od ponad stu lat roku pracownię witrażu, w której artyści …

Więcej

Adres:

al. Krasińskiego 23, 31-111 Kraków

Kontakt:

(012) 512 937 979
info@muzeumwitrazu.pl https://
http://muzeumwitrazu.pl