Inca Play w remoncie, wracamy jesienią

📅 poniedziałek 07.05.2018 do czwartek 31.05.2018
inca play urodziny dla dzieci w Warszawie

W Inca Play pomimo zawieszenia działalności operacyjnej dużo się dzieje.

Czy widzieliście nasze zdjęcia z wyprowadzki, demontaży i placu budowy jaki powstał na Naszej powierzchni? Jak nie to koniecznie zajrzyjcie na Nasz profil na facebooku i instagramie. Te wszystkie zmiany wywołują u nas lekki smutek, ponieważ przez 14 lat tworzyliśmy dla Was to wspaniałe miejsce, gdzie wszyscy razem spędzaliśmy tu miłe chwile.

Prace projektowe i remontowe w toku, a my nie próżnujemy, bierzemy udział w różnych akcjach, imprezach, również charytatywnych. Ostatnio 22 kwietnia dostaliśmy zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy dla Zosi“ do Wiskitek, wraz z Naszą stonogą Zielinką udaliśmy się tam, aby wspomóc zbiórkę środków niezbędnych na rehabilitację. Wspólnie z innymi wolontariuszami i  mieszkańcami zebraliśmy ponad 33 000 PLN, trzymamy mocno kciuki za Zosię i zapraszamy Was do wspierania tej akcji . A My będziemy się przypominać w kwestii Zosi, bo jej walka cały czas trwa.

Ponadto, Nasza animatorka Alicja postanowiła pożegnać się ze swoimi długimi włosami i przekazać je dla Fundacji Rak’n’Roll. Piękny gest. Jesteśmy z Niej bardzo dumni.

29 kwietnia wzięliśmy udział w Kids Challenge organizowanym przez Egurrola Dance Kids w CH Blue City.  Animatorka Inca Play umilała dzieciom czas w przerwach między  występami tanecznymi. Nie zabrakło stonogi Zielinki, która kibicowała dzielnym, małym tancerzom i chętnie bawiła się ze wszystkimi dziećmi na scenie.

19 maja Nasza Sala Zabaw będzie obecna na Warszawskim Dniu Zwierząt na Agrykoli. Zachęcamy Was do zbiórki kocy, karm, smyczy i wszystkich innych rzeczy jakie przyjdą Wam do głowy, abyśmy mogli wspólnie wesprzeć event nie tylko zabawą, ale też produktami jakich potrzebują zwierzęta. Nasze biuro mieści się nadal na 4 piętrze w centrum handlowym Blue City, jeżeli nie zdołacie przywieźć wsparcia do naszego biura, zapraszamy Was 19 maja na event, Zielinka i nasi animatorzy pobawią się z Waszymi dziećmi.

W dniach 24-26 maja będziemy obecni w CH Blue City na poziomie -1 (https://www.bluecity.pl/) z okazji Światowego Dnia Dziecka. Wkrótce na stronie CH Blue City szczegóły eventu, ale na pewno spodoba Wam się ich propozycja, co roku zaskakują nas świetnymi atrakcjami dla dzieci, w końcu to najbardziej rodzinne centrum handlowe w Warszawie.

Jak pogoda dopisze to 26 maja pojawimy się również na Dniach Rodziny na Woli z Naszą maskotką, którą dzieci kochają i uwielbiają.