IKEA zaprasza na otwarcie nowego działu dla dzieci

IKEA zaprasza na otwarcie nowego działu dla dzieci

IKEA Kraków
🗺 mapa
📅 piątek 25.11.2022 do sobota 26.11.2022
IKEA zaprasza na otwarcie nowego działu dla dzieci
Twoje dziecko fascynuje się morskimi stworzeniami? Tajemnice podwodnego świata będzie miało okazję odkryć w… IKEA Kraków. 25 i 26 listopada w sklepie otwarty zostanie nowy Dział dla Dzieci, który został urządzony w oceanicznym klimacie. Z tej okazji przygotowano specjalne atrakcje dla małych wilków morskich.

W najbliższy piątek w godz. 16:00-20:00 i w sobotę w godz. 11:00-19:00 IKEA Kraków przygotowała dla rodzin z dziećmi całe morze atrakcji. Już po wjechaniu ruchomymi schodami na pierwsze piętro sklepu przed klientami wyłoni się ogromna ściana imitująca ocean oraz fotobudka. Przez cały czas trwania akcji dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych w duchu zero waste, podczas których wykonają przeróżne morskie stworzenia. Będzie też malowanie buziek i drobne upominki dla najmłodszych. Dorośli natomiast skorzystają z bezpłatnych porad w zakresie projektowania pokoi dziecięcych.

We wnętrzach nowego Działu dla Dzieci w IKEA Kraków królują produkty z kolekcji BLÅVINGAD. Do jej wykonania wykorzystano materiały wytworzone z odpadów plastikowych zebranych do 50 km od linii brzegowej, co pomogło ograniczyć zanieczyszczenie mórz i oceanów. Wśród nowości znalazły się m.in. pościele i poduszki z motywami marynistycznymi, dywan zmieniający podłogę w otwarte morze, baldachim nad łóżko z morskimi stworzeniami, ręcznik w kształcie rekina czy pluszaki, które w dniach otwarcia będą można kupić z rabatem do -20%.

Na otwarcie nowego Działu dla Dzieci przygotowaliśmy morze atrakcji dla najmłodszych, ale rodziny z dziećmi codziennie mogą czuć się u nas jak ryby wodzie. Zależy nam, aby zakupy w IKEA były przyjemnością dla całej rodziny, dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Nasze starania zostały docenione m. in. w tegorocznej edycji plebiscytu „Miejsca Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, który realizowany jest w ramach polityki prorodzinnej miasta Krakowa – podsumowuje Magdalena Gorecka-Przepolska, Specjalista ds. Marketingu w IKEA Kraków.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie