III Bełchatowski Dzień Gier Planszowych

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie mapa

sobota 11.08.2018

Wstęp wolny

III Bełchatowski Dzień Gier Planszowych

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na „III Bełchatowski Dzień Gier Planszowych”, który odbędzie się 11 sierpnia (sobota) od godziny 14:00, na dolnym holu MCK PGE Gigantów Mocy. Wstęp wolny.

Podczas wakacyjnego spotkania z planszówkami, uczestnicy III Bełchatowskiego Dnia Gier Planszowych zagrają w najbardziej grywalne tytuły, wśród których nie zabraknie również nowości! O bogaty i atrakcyjny zestaw gier zadbają: Kapitan Nauka, Alexander Toys, 2Pionki, Black Monk Games, Gry planszowe Lucrum Games, Ostatnia Tawerna, Galakta, NSKN Games oraz REBEL.pl Bard Centrum Gier. W specjalnym games roomie nie zabraknie gier dla małych i dużych fanów tytułów bez prądu.

W sobotnie popołudnie, na zainteresowanych czekać będzie również turniejowa rozgrywka w grę Munchkin! Podziemia, potwory, rzucanie klątw… – każdy kto zgłosi się do turnieju, będzie mógł wejść do niezwykłego świata fantasy.

To nie wszystko! Na początkujących fanów gier RPG, czekać będą stanowiska z grą Warhammer Fantasy Role Play, a pośród uczestników sesji zostanie rozlosowany podręcznik podstawowy do Warhammera i komplet kostek – czyli wszystko co potrzebne, aby samemu zebrać grupę znajomych i zacząć grać. Zapisy do turnieju Munchkina i sesji RPG rozpoczną się o godzinie 14.00, przy stanowisku z grami.

N zapraszamy z kolei do wspólnej zabawy, zdrowej rywalizacji i udziału w konkursie na najfajniejszą grę chodnikową! W naszej kreatywnej strefie zabaw, dzieciaki będą mogły wykazać się fantazją i narysować kredą własne gry podwórkowe. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają nagrody od Kapitana Nauka.ajmłodszych graczy

Wstęp wolny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:gry planszowezabawa

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także