II Święto Hal Targowych w Gdyni

Hala Targowa w Gdyni
📅 sobota 24.09.2016
swieto-hal-targowych-festyn
Zapraszamy do udziału w II edycji Święta Hal Targowych, wydarzenia, którego sercem będzie zespół modernistycznych, miejskich hal targowych przy ulicy Wójta Radtkego 36-40, zaś głównymi bohaterami staną się kupcy miejscy oraz ich główni klienci, czyli mieszkańcy Gdyni.
Motywami przewodnimi tegorocznego święta hal są obchody 90-lecia miasta, a także edukacja kulinarna głównie pod znakiem „slow food” oraz promocji zdrowego stylu życia. W ramach programu tegorocznego święta przygotowano bogaty program atrakcji oraz działań bezpośrednio angażujących uczestników wydarzenia.

24 września 2016 r.
Godziny: 9:00-16:00

Wśród przygotowanych propozycji są m.in.:
• Na przywitanie sielawa – znakomity szef kuchni – Jacek Fedde przygotuje w trzech wariantach kulinarnych popularną sielawę (miejsce Hale Rybne)
• Mistrzowskie gotowanie – z szefami kuchni trójmiejskich restauracji oraz z blogerkami – Wielki Apetyt i Kuchnia Ilony
• Jazz – swing na żywo – wystąpią Jazz & Groove Quartet oraz North Jazz Duo.
• Edukacja kulinarna z mistrzami sportu oraz gwiazdami ekranu, (w tym koszykarki z Basket Gdynia oraz piłkarki ręczne z Vistal Gdynia, a także aktorami – Zofią Czerwińską, Tomaszem Więckiem)
• Automobile z tamtych lat – wystawa zabytkowych aut
• Krojenie i rzeźbienie – czyli pokazy carvingu, sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach
• Modowe happy hours
• Ekscentryczna podróż w czasie – scenki filmowo-teatralne z Gdyni i Hal Targowych – lata 60-70-80-te.
• Warsztaty modowe z Lilki Szpilki i Siostry Szyją.
To tylko niektóre z atracji wydarzenia.
=================================================
Dlaczego warto przyjść w sobotę 24 września na hale targowe w Gdyni? Przez kilka godzin uczestnik wydarzenia będzie mógł wziąć udział w kilkunastu różnych propozycjach o charakterze kulturalno-edukacyjnym. Ponadto w specjalnych godzinach będzie mógł nabyć produkty w specjalnych cenach, czyli skorzystać z oferty happy hours.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia zamieścimy niebawem.

www.haletargowegdynia.pl