II Piknik „Czterech Łap” w Galerii Nad Jeziorem w Koninie

parking przy Centrum Handlowym Galerii Nad Jeziorem mapa

sobota 03.09.2016

piknik

W sobotę 3 września w godzinach od 15:00 do 21:00 na parkingu przy Centrum Handlowym Galerii Nad Jeziorem odbędzie się II edycja Pikniku „Czterech Łap” na rzecz podopiecznych schroniska             w Koninie. Pokazy taneczne i sportowe, dmuchańce oraz malowanie twarzy – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają w tym dniu na odwiedzających.

Organizatorem II pikniku „Czterech Łap” jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Koninie. Celem wydarzenia jest przede wszystkim poinformowanie mieszkańców Konina o zakresie działań placówki, możliwościach pomocy podopiecznym, a co najważniejsze zebranie datków na wychowanków schroniska. Aby przekazać wybraną przez siebie kwotę pieniężną, wystarczy przyjść w sobotę 3 września do Galerii Nad Jeziorem, odnaleźć stoisko TOZ lub wolontariuszy z puszkami i wrzucić do niej pieniądze.

Piknik „Czterech Łap” to także doskonała okazja do zabawy dla całych rodzin. Dorośli skorzystają               z porad dietetycznych, wezmą udział w zajęciach Zumby oraz obejrzą pokaz Konińskiego Stowarzyszenia Sportów Walki – Schooters Team Konin. Szczególnie ciekawie zapowiada się jednak prezentacja wychowanków schroniska, które zostały poszkodowane w wyniku wypadków. Celem jest zwrócenie uwagi na problem zwierząt przebywających w placówce i przekazywanie datków.

Na terenie imprezy pojawi się także strefa chillout, w której będzie można odpocząć na wygodnych leżakach. Pomiędzy godziną 18:20, a 21:00 odbędzie na koncert DJ’ski. Muzykę serwować będą DJ Jagna oraz Sławek Pilarski.

Podczas pikniku nie zabraknie również atrakcji dedykowanych małym gościom Galerii Nad Jeziorem.         W strefie dziecka najmłodsi pomalują buzie, zagrają w minigolfa, wezmą udział w animacjach i konkursach z nagrodami. Oprócz tego dzieci będą mogły odnaleźć swoją pasję w tańcu, podziwiając na scenie pokazy taneczne.

II piknik „Czterech Łap” odbędzie się już 3 września w godzinach od 15:00 do 21:00 przy Galerii Nad Jeziorem. Więcej informacji na: www.chgalerianadjeziorem.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także