II Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych – przegląd odwołany

🗺
📅 środa 07.12.2022 do wtorek 13.12.2022
II Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” zaprasza dzieci z przedszkoli, a także szkół podstawowych z naszego regionu na II Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowane zostaną jasełka, a także widowiska kolędnicze.

Na scenie pojawić się mogą zatem Herody, Droby, Szczodroki i inne zwyczaje, jak również obrzędy przypisane okresowi Bożego Narodzenia. Zapowiada się zatem barwne i niecodzienne spotkanie! Patronat honorowy nad Małopolskim Przeglądem Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych objęła Rada Dzielnicy XI Miasta Krakowa – Podgórze Duchackie, a gościem specjalnym będzie grupa kolędnicza „Herody” z Owczar.

ORGANIZATOR: Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”
NAZWA WYDARZENIA: II Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych
DATA WYDARZENIA: 14.01.2023 r.
DATA NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 13.12.2022 r.
MIEJSCE: ul. Bujaka 15, siedziba MLZPiT „Krakowiak” (budynek Szkoły Podstawowej nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego)