Idealny prezent dla dziecka? Smartwatch od Garett!

piątek 27.11.2020 do piątek 04.12.2020

Idealny prezent dla dziecka? Smartwatch od Garett!

Wyjątkowy czas zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo będziemy obchodzić Święta Bożego Narodzenia, które nieodłącznie związane są z wręczaniem prezentów. Ta miła czynność niejednokrotnie potrafi spędzić nam sen z powiek. Zastanawiamy się co kupić, w jakim kolorze, czy obdarowana osoba będzie zadowolona z naszego pomysłu.

Doskonałym wyborem będzie połączenie prezentu praktycznego, ale jednocześnie modnego i dobrze wyglądającego. Te wszystkie cechy łączą w sobie smartwatche od Garett Electronics, polskiej i prężnie rozwijającej się marki.

Smartwatch Garett Kids Spark 4G to urządzenie do zadań specjalnych. Dziecko może porozmawiać z rodzicem, dzięki funkcji wideorozmów, wysłać krótką wiadomość głosową lub zapisać swój plan lekcji. Smartwatch wyposażony jest w kolorowy, dotykowy ekran, który pozwala na komfortowe użytkowanie i przeglądanie zdjęć, zrobionych przy jego pomocy.

Smartwatch Garett Kids Spark 4G różowy

W tym „mądrym” zegarku wbudowany jest GPS, który pozwala na lokalizację dziecka. W aplikacji możemy również wyznaczyć bezpieczną strefę, w której powinna przebywać nasza pociecha. Po jej opuszczeniu przez dziecko, zostaniemy o tym powiadomieni. Smartwatch zawiera również przycisk SOS – w przypadku niespodziewanych sytuacji nasza latorośl może go nacisnąć i urządzenie od razu połączy się z przypisanymi wcześniej numerami.

Smartwatch Garett Kids Spark 4G to doskonały prezent dla dziecka, ale także i rodzica. Dzięki niemu wiemy, gdzie znajduje się nasza pociecha i w każdej chwili możemy sprawdzić, co się z nią dzieje.

PS. Garett Electronics oferuje również modele przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Sprawdź – może problem szukania kolejnych prezentów został już rozwiązany ?

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15