UD

ICE Kraków Dzieciom – świętuj z nami Dzień Dziecka!

ICE Kraków
🗺 mapa
📅 sobota 01.06.2024
ICE Kraków Dzieciom – świętuj z nami Dzień Dziecka

Jeden dzień, wiele atrakcji! „ICE Kraków dzieciom” – wyjątkowe wydarzenie z okazji 10. urodzin Centrum Kongresowego ICE Kraków!

Taki jubileusz warto obchodzić hucznie! Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka oraz 10. rocznicy otwarcia obiektu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niezapomniane wydarzenie „ICE Kraków dzieciom”.  Podwójne świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 15:00.

W programie mnóstwo bezpłatnych atrakcji: stoisko z pokazami walk karate Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai, stoisko Czuczu z kącikiem zabaw oraz animacjami, seans filmowy „Baranek Shaun. Film” dla najmłodszych, warsztaty plastyczne „Latające smoki” i „Zaczarowany zamek”, a także interaktywne widowisko „Jak w bajce” organizowane przez Centrum Kultury Podgórze.
Dla odwiedzających organizowane jest także oprowadzanie po studiu hybrydowym ICE Kraków, z zapisami odbywającymi się na miejscu w punkcie INFO Kraków.

W dniu imprezy na terenie ICE Kraków dostępne będą dystrybutory z wodą oraz bidony od miejskich Wodociągów, urodzinowe cukierki oraz strefa gastro z przekąskami i napojami od Masters Catering za symboliczną kwotę.

Nie zabraknie również emocjonującego konkursu z nagrodami w postaci wejściówek na lot balonem nad Wisłą – w puli konkursowej przewidziano łącznie 20 biletów na tę atrakcję.

Darmowe bilety:
Bilety na dziecięcy seans filmowy będą do odbioru od 27 maja w oficjalnych punktach informacji miejskiej INFO Kraków.
Wejściówki na zwiedzanie studia hybrydowego można odebrać bezpośrednio w dniu imprezy w punkcie informacji turystycznej działającym na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

UWAGA!
Z okazji urodzin, 1 czerwca parking podziemny w ICE Kraków będzie całkowicie bezpłatny.

Harmonogram wydarzenia:
– 9:30 – uroczyste rozpoczęcie eventu
– 10:00-11:45 – program „Jak w bajce” (na czerwonym dywanie)
– 11:00-11:30 – pokaz karate w oku foyer
– 11:30 – zwiedzanie studia hybrydowego – pierwsza grupa
– 12:00 – seans filmowy dla dzieci w sali S2
– 12:00-12:15 – warsztaty dla dzieci „Zaczarowany zamek”
– 13:30 – zwiedzanie studia hybrydowego – druga grupa
– 13:30-14:45 – warsztaty dla dzieci „Latające smoki”
– 15:00 – zakończenie wydarzenia

Zapraszamy, nie może Was zabraknąć!

565 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent