Weleda
Weleda Baby

I muza gra! – Szczecin

📅 niedziela 01.06.2014
I muza gra! – Szczecin

1 czerwca wielbiciele brzmienia żywych instrumentów, koneserzy ponadczasowych filmów o superbohaterach, a w szczególności fani gier komputerowych będą mieli niepowtarzalną okazję do muzycznego świętowania Dnia Dziecka!

W niedzielne popołudnie maestro Krzysztof Dobosiewicz wraz z Orkiestrą Symfoniczną szczecińskiej Filharmonii zabiorą melomanów w muzyczny świat dźwięków klasyki, nie tylko komputerowej. Ponadczasowym utworom towarzyszyć będą stworzone specjalnie na potrzeby projektu wizualizacje z kultowych filmów i gier. „I muza gra!" to koncert dla dzieci od 6. roku życia i opiekunów.

Koncert z okazji Dnia Dziecka uświetni swą obecnością prawdziwy superbohater! Jego działania na rzecz pomocy osobom niepełnosprawnym znane jako akcja „Sięgnij Po Pomoc" przekonają słuchaczy małych i dużych, że nigdy nie należy się poddawać i każdy z nas może zostać superbohaterem!

Na koncercie nie zabraknie także znanej już najmłodszym melomanom DoNuty – niesfornej nuty ze szczecińskiej Filharmonii, która przybliży słuchaczom wirtualny świat gier i filmów oraz zagrzeje ich do aktywnego udziału w wydarzeniu.

1 CZERWCA, nd, 17:00

I MUZA GRA!

Rodzinna Filharmonia
koncert familijny
dzieci od 6. roku życia z opiekunami

sala koncertowa
cena biletu: 10 zł dla dziecka; 20 zł dla osoby dorosłej
rezerwacja miejsc w kasie Filharmonii osobiście lub pod numerem telefonu 91 422 12 52 lub 539 94 94 54

Orkiestra Symfoniczna
Krzysztof Dobosiewicz – aranżer, dyrygent

 

618 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent