I Festiwal Budżetu Obywatelskiego

Dane kontaktowe:
sobota.bo@uml.lodz.pl
www.lodz.pl/budzet_obywatelski

Władze miasta Łodzi zapraszają autorów projektu do Budżetu Obywatelskiego do udziału w I Festiwalu Budżetu Obywatelskiego, na ul. Piotrkowskiej podczas którego będzie możliwość promowania swoich projektów wśród mieszkańców miasta.

Organizowane w poprzednich latach „Soboty z Budżetem Obywatelskim” okazały się tak wielkim sukcesem i cieszyły się tak przychylnymi opiniami zarówno projektodawców jak i mieszkańców, że w tym roku postanowiliśmy nadać wydarzeniu formę Festiwalu.

Każdy z wnioskodawców, w dowolnej, wybranej przez siebie formie, będzie mógł zaprezentować swój pomysł oraz zachęcać mieszkańców Łodzi do oddania głosu na jego projekt. Co więcej, po raz pierwszy, głosowanie będzie możliwe już w trakcie trwania imprezy. Ciekawe kreatywne pomysły na pokazanie swojego projektu mogą więc przynieść bardzo wymierne korzyści w postaci dużej ilości głosów. Impreza potrwa od godz. 12:00 do godz. 18:00

W programie festiwalu:

• prezentacje projektów,