I Bal Dziecięcy – Kosmoteka

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina Ołowianka 1, Gdańsk mapa

sobota 05.01.2019

10-40zł

I Bal Dziecięcy - Kosmoteka

Koncert dla rodzin z dziećmi połączony z zabawami karnawałowymi dopasowanymi do tematyki koncertu i wieku dzieci, wspólnymi tańcami do muzyki na żywo, scenkami aktorskimi, wizualizacjami dopasowanymi do tematyki balu.

Szelest balowych sukni, błysk biżuterii, niebanalne akcesoria i dodatki, makijaż odpowiednio dobrany do stylizacji, starannie ułożona fryzura i wielki apetyt na zabawę. Brzmi jak scenariusz dla dorosłych? Tym razem to dzieci wybierają się na koncerty balowe do pięknych wnętrz Filharmonii na Ołowiance.

W samo południe, w wybrane soboty karnawału, w przebraniach i z zapasem dobrego humoru zapraszamy na spotkania z ulubionymi baśniowymi bohaterami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Obowiązujący strój: mile widziane przebrania karnawałowe, unikamy dodatkowych akcesoriów jak np. miecze, różdżki itp. ze względów bezpieczeństwa

Dla dzieci w wieku od 5-10 lat.

Czas trwania: 60-70 minut.

W programie m.in. tańce Samba, Macarena, muzyka z bajek: Różowa Pantera, Smerfy, Madagaskar; fitness dla dzieci na ludowo, Slavica Kids.

Na dobry początek prawdziwa gratka dla miłośników rakiet, ufoludków i badaczy gwiazd. W kosmiczną podróż zaprosi Was słynny gdański astronom Jan Heweliusz. W towarzystwie żony Elżbiety oraz z pomocą Detektywa Puzona i Panny Samby odkryje uroki nieznanych rytmów tanecznych i zorganizuje niezwykłą międzyplanetarną dyskotekę.

Natalia Walewska – skrzypce
Sławek Iwaniak – altówka
Anna Śmiszek-Wesołowska – wiolonczela
Adam Wiśniewski – puzon
Rafał Lewandowski – fortepian
Aleksandra Kurnyta – perkusja
Justyna Bolek – taniec
Bogdan Smagacki – śpiewający aktor
Agata Wianecka – śpiewająca aktorka

Cena karnetowa za trzy Bale dla Dzieci za karnet ulgowy 24-60 zł, za karnet normalny 45-90 zł.

Bilety więcej informacji: na stronie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:balKarnawał