Huśtawka ogrodowa dostosowana do wieku dziecka

wtorek 14.07.2020 do wtorek 28.07.2020

Huśtawka ogrodowa dostosowana do wieku dziecka

Huśtawka ogrodowa jest doskonałym sprzętem zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. To produkt, który pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzieci rozwijają swoją kreatywność, a do tego mają okazję do spożytkowania energii. Każdy rodzic z uśmiechem obserwuje, jak wielką radość sprawia maluchom huśtanie.

Obecnie w ofercie sprzętów ogrodowych można bez problemu znaleźć huśtawki o rozmaitym charakterze. Dostępne są m.in. bocianie gniazda, opony, leżaki, huśtawki kubełkowe, namioty, a także klasyczne siedziska. Dzięki temu bez problemu znajdzie się huśtawkę dostosowaną do wieku dziecka.

Mitem jest, że dziecko musi ukończyć 3 rok życia, aby móc korzystać z huśtawki. Faktem jest natomiast to, że huśtawki ogrodowe dla dzieci nadają się także dla maluszków. Ważne jednak jest, by dobrać odpowiedni model przystosowany do wieku dziecka. Przede wszystkim huśtawka ogrodowa dla najmłodszych powinna być wyposażona w:

• wygodne, głębokie siedzisko,
  • oparcie,
  • pasy bezpieczeństwa/zabezpieczenia poprzeczne.

Obecność wyżej wymienionych elementów jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wysokiego komfortu maluchów. Huśtawka ogrodowa dla dzieci może być używana już od 6 miesiąca życia. Przeważnie modele przeznaczone dla maluchów są używane do momentu ukończenia przez dziecko 3 lat.

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Drapinki do pokoju dziecka, drabinki gimnastyczne dla dzieci malpiszon.pl

MALPISZON.PL

MALPISZON.PL specjalizuje się wyłącznie na domowych zestawach gimnastycznych przeznaczonych dla dzieci i rodziców. Zapewniają one ruch i zabawę w jednym! Wyróżniają się wśród bogatej oferty na rynku swoją solidnością wykonania, nasyconymi kolorami i urozmaiconą ofertą dodatków.

PO …

ul. Łepkowskiego 8/31, 31-423 Kraków