Hulakula zaprasza do Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki!

ul.Jagiellońska 82B, Warszawa
🗺
📅 środa 06.06.2018 do środa 13.06.2018
bezpłatne
Hulakula zaprasza do Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki!

Za nami huczne otwarcie Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta. Były warsztaty grillowania, wspólne sadzenie roślin, zajęcia piłkarskie dla dzieci, pyszne jedzenie i dobra muzyka. Ale to dopiero początek atrakcji, jakie czekają na Was podczas wakacji w letnim ogródku Hulakula.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedna z największych przestrzeni rozrywkowych w Warszawie, która teraz powiększa się o część zewnętrzną z letnim ogródkiem, bezpłatnym, ogólnodostępnym placem zabaw i restauracją. To ponad 1 000 dodatkowych m2 do dyspozycji gości.

P2017.05.06_hulakula_ogrodek_dzieciaki_32rzez całe lato miejsce to będzie czekać na gości Hulakula, proponując relaks na leżakach pod gołym niebem, smaczny posiłek w restauracji na świeżym powietrzu, specjalizującej się w daniach z grilla oraz świetną muzykę, którą zapewni m.in. nowy projekt Letnia Scena Muzyczna Hulakula. O artystyczną stronę startującego już w pierwszy weekend wakacji cyklu kameralnych koncertów zadba uznany dziennikarz muzyczny Jacek Wroński, dostarczając w sobotnie wieczory wielu niezapomnianych wrażeń muzycznych. Na letniej scenie Hulakula zagoszczą głównie muzycy młodego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści, ale na wieczór otwarcia – w sobotę 30 czerwca – organizatorzy przygotowali koncertową perełkę – występ legendy polskiego rocka Marka Piekarczyka. Artysta zagra w Warszawie po raz pierwszy po rozstaniu z grupą TSA, a towarzyszyć mu będą: Tadeusz Apryjas (gitara) i Jacek Borowiecki (cajon).

34533759_10157417330269128_1499485134435385344_oTo dla dorosłych, ale w letnim ogródku Hulakula dzieci też nie będą mogły narzekać na brak atrakcji. W każdy weekend zajmą się nimi wykwalifikowane animatorki, które zapewnią kreatywne zabawy, animacje ruchowe, malowanie buziek, a także – ukochane przez dzieciaki – bańki mydlane i balony. O uśmiech na twarzach zadbają ponadto ulubieńcy dzieciaków – maskotki Hulkakulka i Kręgielek.

2017.05.06_hulakula_ogrodek_dzieciaki_21

Do tego na spragnionych wrażeń małych gości codziennie czekać będzie zewnętrzny, bezpłatny plac zabaw z gigantyczną dmuchaną zjeżdżalnią, automatami, trampoliną i miniboiskiem do piłki nożnej. Nie będzie tu tylko jednego – nudy!

2017.05.06_hulakula_ogrodek_dzieciaki_7

Ale Hulakula jest nie tylko idealnym miejscem rodzinnego relaksu – to także świetna lokalizacja na biznesowe spotkanie czy imprezę firmową. Letni ogródek ogrodzony jest zielenią, co czyni z niego przytulną i spokojną przestrzeń, która z pewnością sprawdzi się także podczas bardziej formalnych spotkań. Wyposażony jest w 200 miejsc siedzących, niezależny punkt gastronomiczny połączony z barem, grill, nagłośnienie, strefę dla palących, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz teren zielony o pow. 500 m2 do dowolnej aranżacji.

Wakacje z dziećmi w mieście, sobotni wieczór z przyjaciółmi, rodzinna impreza urodzinowa czy biznesowy event – na każdą z tych okazji letnia strefa w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta – to najlepszy adres. Do zobaczenia!

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

ul.Jagiellońska 82B, Warszawa