Hotel Senator w Dźwirzynie przyjazny dzieciom

Data wydarzenia: czwartek 07.08.2014 do czwartek 14.08.2014

Hotel Senator w Dźwirzynie przyjazny dzieciom

Sezon urlopowy w pełni, a młodzi rodzice bardzo często chcą wypoczywać razem ze swoimi małymi pociechami. Dziecko wymaga jednak specjalnego traktowania i warunków. Nie wszystkie hotele są do tego przygotowane.

Hotele Senator w Dźwirzynie koło Kołobrzegu niedawno otrzymał maksymalną liczbę punktów od kapituły Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Gdy Senator powstał został uznany za najbardziej luksusowy obiekt nad polskim morzem. Do tej pory cieszy się opinią miejsca o bardzo wysokim standardzie, nowoczesne SPA, przyjemna i fachowa obsługa, świetna kuchnia i dużo miejsca dla dzieci.

Najmłodsi goście hotelu mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie.
Dla dzieci od lat 4 organizowane są zabawy plastyczne i ruchowe pod okiem wyspecjalizowanych animatorów. Obiekt wyposażony jest w 200 metrową salę z suchym basenem, torem przeszkód oraz ścianą do wspinaczki. Na świeżym powietrzu znajduje się plac zabaw odpowiednio dostosowany do różnych grup wiekowych. W kompleksie basenowym mieści się strefa z cieplejszą woda, zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami.

Rodzice mogą w recepcji zamówić kojce, łóżeczka, podgrzewacze do butelek i wiele innych ułatwiających życie gadżetów. Również restauracje przystosowane są do potrzeb swoich najmłodszych klientów, dzieci mogą wybierać dania ze specjalnie przygotowanego dla nich menu. Każda restauracja, bar czy ogródek grillowy oferują bogaty wybór deserów, lodów i słodyczy, czyli tego, co dzieci lubią najbardziej 🙂

Wiele znanych osób docenia walory Hotelu Senator i spędza w nim wakacje ze swoimi dziećmi. Hotel lubią i polecają m.in. Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Ewa Pacuła z Rodziną, Bartosz Żukowski z Rodziną, Joanna Kurowska oraz Anna Korcz z Rodziną.

Pełną ofertę Hotelu Senator znajdziecie Państwo na stronie: http://www.hotelsenator.pl/.