Całkowicie nowe Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party rozświetli TAURON Arenę Kraków już 18 i 19.02!

📅 sobota 18.02.2023 do niedziela 19.02.2023
Monster Trucks
Międzynarodowa trasa wjeżdża do Krakowa z ekscytującymi Hot Wheels® Monster Trucks. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Krakowa po raz pierwszy! Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w ciemności! Ten jedyny w swoim rodzaju pokaz zagości w TAURON Arenie Kraków na kilku epickich występach!

Bilety i informacje o wydarzeniach są dostępne na www.hotwheelsmonstertruckslive.com oraz www.livenation.pl.

Daty i godziny pokazów:

Sobota, 18.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30

Sobota, 18.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30

Niedziela, 19.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30

Niedziela, 19.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30

Popularna rodzinna rozrywka daje widzom jedyną okazję do obejrzenia ulubionych Monster Trucków Hot Wheels — Mega Wrex™, Tiger Shark™, Boneshaker™, Bigfoot® i innych, a także zupełnie nowego Gunkstera™, które ROZŚWIETLĄ arenę w niesamowitych zawodach i bitwach monster truck. Występy w ramach wydarzeń będą również obejmować olśniewającą imprezę taneczną, spektakularne pokazy świateł laserowych i zabawkowe prezenty Hot Wheels. Do tego specjalny występ pożerającego samochodu, ziejącego ogniem, transformującego się robota MEGASAURUSA oraz elektryzujących skoczków Hot Wheels Monster Trucks Live, Freestyle Motocross! Na wszystkie pokazy dostępne są specjalne ceny dla dzieci, które zapewniają DUŻĄ wartość dodaną dla całej rodziny!

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się na 2 i pół godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite projekty i wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks!

Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to partnerstwo pomiędzy Mattel, Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółką zależną w całości od i należącą do Family Entertainment Holdings, LLC.

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników:
– dwa zaproszenia dla dwóch osób
– dwa
zaproszenia dla trzech osób
na widowisko Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party na sobotę 18.02.2023, godz. 11.30!

Aby je zdobyć, należy do 11 lutego przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Hot Wheels, a w treści podać swoje imię i nazwisko, liczbę osób (2 lub 3) oraz krótką odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić zaproszenie na Hot Wheels Monster Trucks Live?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl