Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour już w styczniu w Łodzi! Wygraj zaproszenia!

Atlas Arena mapa

poniedziałek 09.12.2019 do wtorek 24.12.2019

Hot Wheels Monster Trucks Live

Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels® organizuje HOT WHEELS™ MONSTER TRUCKS LIVE, nową europejską trasę, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck.

Nowa trasa dostarczająca fantastycznej rozrywki na żywo rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, 3 stycznia na Manchester Arenie i zakończy 8 lutego w Glasgow na The SSE Hydro. Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 lipca. Poniżej znajdziesz wszystkie daty trasy.

Hot Wheels Monster Trucks Live ożywi kochane przez wszystkich samochodziki Hot Wheels Monster Trucks, łącząc kultowe skoki Hot Wheels i akrobacje z epickimi upadkami i rozbiciami, dostarczając tym samym ekscytującej rodzinnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Oprócz ciężarówek każdemu show będą towarzyszyć specjalne atrakcje, jak supergwiazdy freestyle motorcross, próby pobicia rekordów świata oraz Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Wydarzenie gwarantuje bezkonkurencyjną rozrywkę dla fanów Monster Truck, w przystępnej cenie, zapewniając też możliwość wybrania się na Crash Zone Pre-Show Party, podczas którego można zrobić zdjęcia z Monster Truckiem, poznać kierowców i zdobyć autografy.

Pierwsze występy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w Manchesterze w Manchester Arenie, następnie trasa zawita do 4 miast w Europie. Show odbędzie się w Manchesterze, Łodzi, Birmingham oraz Glasgow z opcjami Crash Zone Pre-Show Party w wybranych dniach.

Stworzone w 1968 przez wynalazcę, naukowca i projektanta samochodów, pojazdy Hot Wheels odlewane w skali 1:64, zostały zaprojektowane tak, by wyglądać niesamowicie i występować na scenie. Pięć dekad później, Hot Wheels jest nadal najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie*, z wynikiem sprzedaży przekraczającym 16,5 samochodów na sekundę. Marka ewaluowała z produkcji prostych, ukochanych przez dzieci, zabawkowych aut z pomarańczowym torem, do globalnego potentata franczyzowego, który oferuje fanom w każdym wieku wielokanałowe doświadczenia z zabawy. „Mattel zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów, by fani w każdym wieku bawili się i angażowali w wachlarz naszych legendarnych marek” mówi Julie Freeland, Senior Director Mattel Global Live Events & Attractions. ,,Cieszymy się, że będziemy mogli ruszyć w trasę z Hot Wheels Monster Trucks Live po Europie i zapewnić naszym fanom prawdziwą akcję na żywo na scenie.”

Raycom-Legacy Content Company jest światowej klasy firmą zajmującą się organizacją wydarzeń, promocją, produkcją telewizyjna, licencjami, mediami i PRem. Firma jest partnerem Raycom Sports – lidera w marketingu sportowym, zarządzaniu wydarzeniami i produkcji – oraz kierowanym przez kadrę z niezrównanym doświadczeniem w pracy nad trasami rozrywkowymi na wielką skalę Legacy Motorsports Events.

„Doświadczyliśmy bezprecedensowego sukcesu w pierwszym roku dostarczania Hot Wheel Monster Trucks Live fanom w Ameryce Północnej i jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia działalności na Europę w ramach nowego partnerstwa z Live Nation” powiedział Ken Hudgens, President & CEO  Raycom-Legacy Content Company. „Czekamy na dołączenie nowej grupy międzynarodowych fanów do naszego autentycznego doświadczenia Hot Wheels i zapewnienie im niezrównanej rozrywki.”

Serior Vice President Touring, International Music, Live Nation, Tim McWilliams mówi: “Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, byliśmy częścią wielu niesamowitych wydarzeń, ale jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością pracy nad Hot Wheels Monster Trucks Live, która łączy w sobie ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels.”

 Więcej informacji możesz znaleźć na www.HotWheelsMonsterTrucksLive.com

* Asortyment „Hot Wheels Basic Cars” jest najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie opartą na jednostkach sprzedawanych zgodnie z NPD

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE w Polsce!

piątek, 10 stycznia 2020 – 18.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 11.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 18.30

niedziela, 12 stycznia 2020 – 15.30

Bilety w sprzedaży na LiveNation.pl.
W sprzedaży dostępne pakiety rodzinne oraz Crash Zone Pre-Show Party.

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników 5 podwójnych zaproszeń na Hot Wheels Monster Trucks Live w Łodzi w piątek 10 stycznia, godz. 18.30!

Aby je zdobyć, do wtorku 24 grudnia przyślijcie zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl o temacie Hot Wheels. W treści napiszcie odpowiedź na pytanie: Za co lubicie samochodziki Hot Wheels?

Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację  – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

 

PIT PARTY to wydarzenie, które daje fanom możliwość obcowania z ich ulubionych Monster Truckami oraz kierowcami Hot Wheels. To niezwykłe doświadczenie daje fanom możliwość wejścia do strefy, w której odbędzie się widowisko. Uczestnicy mogą liczyć na dużą dozę wrażeń, a także dać się zaskoczyć nietuzinkowym projektom i wielkością Hot Wheels Monster Trucków. Znajdź się w samym sercu miejsca, w którym rozegrają się epickie i ekscytujące wyczyny. Na imprezie dostępne są również ekskluzywne gry, konkursy i upominki.

Jeśli chcesz zaszaleć tego dnia, musisz wybrać się na Hot Wheels PIT PARTY!

 ***Pakiety VIP***

Pakiet 1 – ULTIMATE CRASH ZONE

 • Miejsce siedzące w przednim rzędzie
 • Limitowane pierwszeństwo wejścia do Crash Zone przed otwarciem wejść dla reszty publiczności
 • Techniczny pokaz Monster Truck
 • Pełen zestaw aut 2020 Hot Wheels Live Monster Trucks
 • Pamiątkowy laminat Hot Wheels Live Monster Trucks
 • Możliwość zdobycia autografów od kierowców monster trucków i freestyle motocrossów
 • Hot Wheels Trivia na wielkim ekranie dająca możliwość wygrania niesamowitych prezentów
 • Hot Wheels Kiosk z ekskluzywnymi pamiątkami z trasy
 • Hot Wheels Race Zone, gdzie dzieci będą mogły przetestować swoje umiejętności kaskaderskie i ścigania się po specjalnie przygotowanych torach autentycznymi zabawkami Hot Wheels Monster Trucks
 • Wyznaczony punkt rejestracji z dedykowaną obsługą

Pakiet 2 – HOT TICKET

 • Bilet z najwyższej kategorii cenowej
 • Pełen zestaw aut 2020 Hot Wheels Live Monster Trucks
 • Pamiątkowy laminat Hot Wheels Live Monster Trucks
 • Wyznaczony punkt rejestracji z dedykowaną obsługą
Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:pokazysamochody