Hokus Pokus Operokus Pstryk!

Opera Krakowska, ul. Lubicz 48
📅 niedziela 25.09.2022
Hokus Pokus Operokus Pstryk!
Centrum Projektów Artystycznych organizuje w Operze Krakowskiej muzyczne warsztaty przygodowe p.t. Hokus Pokus Operokus Pstryk!  realizowane w ramach Otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze: nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 r. pn. Małopolska! Postaw na edukację przesyłam istotne informacje.

Hokus Pokus Operokus Pstryk!  to dwugodzinne muzyczne warsztaty przygodowe, które odbędą się foyr Opery Krakowskiej. W spotkaniu może wziąć udział 25 uczestników. Rodziny i uczniowie szkół z Małopolski w grupach 5 osobowych będą mieli możliwość zagrać w specjalnie opracowaną i wydaną edukacyjną planszową muzyczną grę przygodową autorstwa Pawła Wójtowicza. Poznają wówczas m.in. tajniki przygotowania spektaklu operowego, historię Opery Krakowskiej, postacie ze znanych oper i wysłuchają fragmentów muzycznych w wykonaniu artystów Opery Krakowskiej Magdaleny Kamińskiej – skrzypce i  Kristina Kutnik – fortepian.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Pani Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Patronat medialnym sprawuje portal Miasto Dzieci

Projekt realizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Warsztaty odbędą się:

25 września 2022 r. o godz. 10.00

26 i 27 września 2022 r. o godz. 9.00 i 11.30

Warsztaty dla uczestników w wieku od 7 do 107 lat

Opera Krakowska ul. Lubicz 48

Wstęp wolny za okazaniem Karty wstępu Ducha Angusa rozdawanej przez Centrum Projektów Artystycznych

Informacje:

www.facebook.com/StowarzyszenieCPArt

info.cpart@gmail.comHokus Pokus Operokus Pstryk!