Ho, Ho, Ho! – czyli Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze

Szwedzka 2/4 mapa

sobota 08.12.2018 do niedziela 09.12.2018

bezpłatne

Ho, Ho, Ho! – czyli Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze

W dniach 8-9 grudnia br., w godzinach 12:00-18:00 w hali nr 9 przy ulicy Szwedzkiej 2/4 odbędzie się otwarta impreza mikołajkowa dla mieszkańców. Inicjatorem wydarzenia jest Bouygues Immobilier, który realizuje kilka inwestycji na Pradze-Północ. Na wszystkich sąsiadów czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem, bezpłatny poczęstunek czy warsztaty dla całych rodzin.

Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze to już druga edycja wydarzenia. Celem imprezy jest integracja mieszkańców w świątecznej atmosferze, którzy będą sąsiadami inwestycji mieszkaniowych Stalowa 39 i Wileńska Express. Jest to spotkanie dla wszystkich osób, które kochają Pragę, mieszkają tu czy śledzą, jak zmienia się ich okolica.
Impreza odbędzie w dniach 8-9 grudnia, w godzinach 12:00-18:00 w Stalowni (hala nr 9) przy ulicy Szwedzkiej 2/4. Wszystkie osoby, bez względu na wiek, będą mogły skorzystać z szeregu atrakcji, które przez dwa dni czekać będą na wszystkich odwiedzających.

Zarówno młodsze, jak i trochę starsze dzieci spotkają się ze Świętym Mikołajem, udekorują pierniki, szklane bombki czy przygotują świąteczne dekoracje, a także będą mogły wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach. Fotobudka, wata cukrowa i bezpłatny poczęstunek oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin – to wszystko czeka na mieszkańców w dniach 8-9 grudnia. Całość uzupełni jarmark produktów praskich artystów.

Partnerami wydarzania są m.in.: Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci i Fundacja Otwarta Pracownia Twórcza.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także