Historia Warszawy bez tajemnic

al. Niepodległości 162 / Stadion Narodowy
📅 sobota 06.07.2019 do niedziela 07.07.2019
Historia Warszawy bez tajemnic
W każdą sobotę i niedzielę wakacji warto razem z DUCHem czyli Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii zgłębić ciekawostki o przeszłości naszego pięknego miasta. Przygotowaliśmy dla Was zabawy w terenowe gry na orientację, warsztaty historyczno – fotograficzne oraz niezapomniane pokazy ulicznego cyrku – CYRKOTEKA.

Zapraszamy rodziny z dziećmi od 7 roku życia.

Prosimy o zabranie własnego sprzętu fotograficznego, mogą to być telefony komórkowe z funkcją aparatu. UWAGA! Zdjęcia uczestników, powstałe w czasie gry biorą udział w konkursie na zdjęcie tygodnia i na zdjęcie wakacji.

Wszystkie zaplanowane atrakcje są bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez stronę projektu wakacje.duch.edu.pl

W NAJBLIŻSZY WEEKEND ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI POŁĄCZONE Z WARSZTATAMI FOTO:

W SOBOTĘ, 6 LIPCA – MOKOTÓW, zbiórka o 11.00 przed wejściem do budynku SGH, al. Niepodległości 162

W NIEDZIELĘ 7 LIPCA – PRAGA POŁUDNIE, zbiórka o 11.00 przed bramą nr 2 Stadionu Narodowego, od strony ronda Waszyngtona

Link do zapisów:

Czy i jak motywować dzieci

Więcej informacji oraz harmonogram całych wakacji na wakacje.duch.edu.pl

telefon: 728 610 381.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE. Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa