Halloweenowa zabawa w NoVa Park

NoVa Park mapa

sobota 30.10.2021

Halloweenowa zabawa w NoVa Park

W sobotę 30 października w godzinach 11.00-19.00 szykuje się strasznie dobra zabawa w NoVa Park! A to wszystko za sprawą kolejnej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem zakupy w NoVa Park będą premiowane upominkami w postaci dyni, którą następnie będzie można udekorować podczas warsztatów kreatywnych. Uczestnicy zabawy, którzy stworzą wyjątkowe dyniowe dekoracje będą także mogli wziąć udział w konkursie na Facebooku i powalczyć o kolejne nagrody, w tym vouchery na zakupy w wybranych sklepach w NoVa Park!

Jesień pełna nagród w NoVa Park! W sobotę 30 października w godzinach 11.00-19.00 halloweenowy klimat zawita do NoVa Park. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z 2 różnych sklepów), a następnie zagrać w grę zręcznościową, aby móc odebrać w prezencie dynię! Otrzymaną nagrodę będzie można udekorować podczas specjalnych warsztatów kreatywnych i tym samym stworzyć jesienno-halloweenową dekorację do domu! Liczba upominków jest ograniczona, także warto się pospieszyć!

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku NoVa Park, który odbędzie się w dniach 28-31 października. W zabawie konkursowej będzie mogła wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Wystarczy pochwalić się w komentarzach do postu konkursowego zdjęciem dyniowych dekoracji, aby powalczyć o kolejne upominki – karty podarunkowe do wybranych sklepów w NoVa Park oraz nagrody rzeczowe.

„Kolejna akcja z nagrodami w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park! Tym razem z okazji zbliżającego się Halloween! Symbol tego coraz bardziej popularnego w Polsce święta? Oczywiście, że dynia, którą będzie można otrzymać po zrobieniu zakupów za min. 150 zł oraz trafnym rzuceniu do celu. Potem już tylko kolejne przyjemności – warsztaty dekorowania dyni oraz konkurs na Facebooku, gdzie będzie można pochwalić się swoimi kreatywnymi pracami. Zapraszamy do udziału w akcji!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0, przy salonie Reserved. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

 
ZOBACZ TAKŻE:halloweenzabawa