Halloween Party w GOjump Wrocław

GOjump Park Trampolin Wrocław, ul. Długosza 59-75 mapa

piątek 25.10.2019

Halloween Party w GOjump Wrocław

Halloween to czas upiornej zabawy! Park Trampolin GOjump przygotował specjalny event halloweenowy dla dzieci (4-13 lat), który odbędzie się 25 października w godzinach 18:00-21:00! 3 godziny straaaasznej zabawy. Mnóstwo atrakcji, potworne zabawy, konkursy na najstraszniejszy strój, super warsztaty plastyczne, polowanie na ducha i pyszne smakołyki! Świętujemy Halloween na całego!

Z okazji Halloween GOjump zamieni się w potworne miejsce! Dzieciaki będą miały okazję wykonać upiorne zadania, by zdobyć odznaki i zostać Pogromcą Duchów! – mówi ManagerAgnieszka Pudełko, – GOjump to najfajniejszy Park Trampolin na Podbeskidziu, z największą liczbą atrakcji, które dzieci po prostu uwielbiają!

Już 25 października 18:00-20:00 Event Specjalny! Polowanie na Duchy .

W programie:
– Straaasznie dobra zabawa
– Potworne gry tematyczne
– Koszmarnie pyszne smakołyki Impreza Halloweenowa jest dla dzieci w wieku 4-13 lat.

Oprócz standardowych zabaw z animatorem czeka na nich przepyszny poczęstunek.

KUP BILET: www.wroclaw.gojump.pl/rezerwacja

Dzieci na pewno będą zadowolone z programu, który przygotowaliśmy. Oczywiście po grach i zabawach zostanie im jeszcze czas, by do woli szaleć w basenie z gąbkami lub skakać na wielką poduchę pneumatyczną.- mówi Manager Agnieszka Pudełko. Zobacz więcej, video promocyjne:

DO ZOBACZENIA! Park Trampolin GOjump to aż ponad 15 stref atrakcji! basen z gąbkami, strefa zbijaka, koszykówki i wiele więcej! GOjump znajdziesz przy ulicy Długosza 59-75 we Wrocławiu. Czynne 7 dni w tygodniu w godz. 10-22.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Go Jump Kraków Wrocław LOGO

GOjump Park Trampolin we Wrocławiu

Park Trampolin GOjump to jedna z najpopularniejszych atrakcji we Wrocławiu. Hala o powierzchni ponad 2000m2 czeka na zdobycie. Nieważne czy jesteś małym czy dużym skoczkiem, amatorem czy profesjonalistą. Wskakuj i baw się na wielu szalonych …

Więcej

Adres:

Jana Długosza 59/75,  51-162 Wrocław


Kontakt:

+48 533 399 240
wroclaw@gojump.pl
http://www.gojump.pl