Gryfiński Mikołaj na Pl. Barnima

plac Ks. Barnima I mapa

wtorek 06.12.2016

mikołajki w Gryfinie

We wtorek, 6 grudnia 2016 na placu Ks. Barnima I w Gryfinie odbędzie się impreza mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zabawa rozpocznie się o godzinie 16 i ma potrwać do 18.

W scenariuszu imprezy przewidujemy: zabawę z Mikołajem, sceniczne występy solistów i zespołów, prezentacje plenerowe, zdjęcia pamiątkowe i inne niespodzianki. W tym roku najmłodsi mieszkańcy naszego miasta zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy z profesjonalnymi animatorami, którzy poprowadzą interaktywny spektakl pn. „Na etacie u Świętego Mikołaja”. Dodatkową atrakcją gryfińskiego Mikołaja będzie wspólna nauka tańców, pokaz sprzętu bojowego gryfińskich służb mundurowych oraz liczne wesołe konkursy i zabawy dla wszystkich chętnych dzieci.

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym. W dniu 6 grudnia 2016 zostanie zamknięta ulica Kościelna na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Piastów od godziny 12:00 do godziny 18:00 oraz zamknięty zostanie parking na placu Ks. Barnima I od godziny 0:00 do godziny 20:00.

Gryfiński Dom Kultury

Zadaniem Gryfińskiego Domu Kultury jest umożliwienie dzieciom, młodzieży, a także dorosłym mieszkańcom naszej gminy, rozwoju własnych zainteresowań i pasji oraz zaspakajanie potrzeb w zakresie tworzenia, uczestniczenia, odbioru wartości kulturalnych, poprzez kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w …

ul. Szczecińska 17,
74-100 Gryfino