Gry podwórkowe na Nowogrodzkiej 45 w Warszawie

ul. Nowogrodzkiej 45 w Warszawie mapa

środa 06.12.2023 do niedziela 17.09.2023

Gry podwórkowe na Nowogrodzkiej 45 w Warszawie

Już w najbliższą niedzielę, 17 września, dziedziniec budynku przy ul. Nowogrodzkiej 45 w Warszawie roztańczy się w rytmie gier i zabaw sprzed lat. Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz firma zarządzająca obiektem, ZEITGEIST Asset Management, mają przyjemność zaprosić na sąsiedzkie Gry podwórkowe. Wydarzenie odbędzie się w godz. 12.00-16.00.

Miejsce imprezy jest wyjątkowe, bo po raz pierwszy od lat brama od Nowogrodzkiej (na lewo od Teatru Roma) będzie otwarta dla szerokiej publiczności. Zagoszczą tu animatorzy i sztukmistrze biegli w takich materiach, jak gra w zośkę, w kapsle, bule czy klasy. A do tego wyczyny na gumie i rozgrywki wielkich szachów. W strefie gastronomicznej dostępne zaś będą pyszne przekąski na zaspokojenie małego głodu, a także zimne i gorące napoje do ugaszenie pragnienia.

Gry podwórkowe ruszą w samo południe. Wśród pierwszych atrakcji znajdzie się pokaz baniek mydlanych. O godz. 13.00 organizatorzy uroczyście przywitają przybyłych. Następnie starsi i młodsi goście będą mogli spróbować swoich sił w masowej grze w zośkę. Kto preferuje spokojniejsze tempo, będzie mógł podjąć rywalizację w wielkim kapslowym wyścigu pokoju. A na koniec tańce-wygibańce dla wszystkich, czyli sąsiedzka potańcówka w rytmie muzyki z lat wszelkich.

Szczegółowy program zabaw oraz jak trafić znajdziecie tutaj: https://grypodworkowe.pl.

Możecie zgłosić swój udział wcześniej na tej stronie, by otrzymać kupon na darmowe przekąski.

Wydarzenie organizowane pod patronatem Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:zabawa