Weleda
Weleda Baby

Gry podwórkowe na Nowogrodzkiej 45 w Warszawie

ul. Nowogrodzkiej 45 w Warszawie
🗺 mapa
📅 sobota 20.07.2024 do niedziela 17.09.2023
Gry podwórkowe na Nowogrodzkiej 45 w Warszawie
Już w najbliższą niedzielę, 17 września, dziedziniec budynku przy ul. Nowogrodzkiej 45 w Warszawie roztańczy się w rytmie gier i zabaw sprzed lat. Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz firma zarządzająca obiektem, ZEITGEIST Asset Management, mają przyjemność zaprosić na sąsiedzkie Gry podwórkowe. Wydarzenie odbędzie się w godz. 12.00-16.00.

Miejsce imprezy jest wyjątkowe, bo po raz pierwszy od lat brama od Nowogrodzkiej (na lewo od Teatru Roma) będzie otwarta dla szerokiej publiczności. Zagoszczą tu animatorzy i sztukmistrze biegli w takich materiach, jak gra w zośkę, w kapsle, bule czy klasy. A do tego wyczyny na gumie i rozgrywki wielkich szachów. W strefie gastronomicznej dostępne zaś będą pyszne przekąski na zaspokojenie małego głodu, a także zimne i gorące napoje do ugaszenie pragnienia.

Gry podwórkowe ruszą w samo południe. Wśród pierwszych atrakcji znajdzie się pokaz baniek mydlanych. O godz. 13.00 organizatorzy uroczyście przywitają przybyłych. Następnie starsi i młodsi goście będą mogli spróbować swoich sił w masowej grze w zośkę. Kto preferuje spokojniejsze tempo, będzie mógł podjąć rywalizację w wielkim kapslowym wyścigu pokoju. A na koniec tańce-wygibańce dla wszystkich, czyli sąsiedzka potańcówka w rytmie muzyki z lat wszelkich.

Szczegółowy program zabaw oraz jak trafić znajdziecie tutaj: https://grypodworkowe.pl.

Możecie zgłosić swój udział wcześniej na tej stronie, by otrzymać kupon na darmowe przekąski.

Wydarzenie organizowane pod patronatem Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

269 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent