Gry i zabawy w Noc Kupały, Bytom

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji mapa

sobota 25.06.2016

Zajęcia dla dzieci w Muzeum Górnośląskim

W czerwcu zakwita pewna magiczna roślina zwana kwiatem paproci. Można ją znaleźć tylko jeden raz w roku, w noc św. Jana.

Temu, kto ją odnajdzie i zerwie, gwarantuje pomyślność oraz szczęście. Warto więc dowiedzieć się o niej jak najwięcej, poznać ją zanim wyruszy się do lasu. Zapraszamy 25 czerwca do Muzeum Górnośląskiego na wielkie poszukiwanie kwiatu paproci i odkrywanie tajemnic Nocy Kupały.

Koszt udziału w warsztatach z cyklu Sobotnie spotkania z wiedzą wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (na dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 25 czerwca 2016 (sobota), godz. 11.30

Miejsce: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji

Prowadzący: Magdalena Pospieszałowska

Koszt: 6 zł