Gry Fabularne dla dzieci

Woźna 10, Poznań mapa

wtorek 13.09.2022

220

Gry Fabularne dla dzieci

Dlaczego warto, aby dzieci grały w gry fabularne?

Trzy główne powody to:

  1. Przyjaźnie – Nic nie tworzy silniejszych przyjaźni jak wspólne pokonywanie wyzwań, pomaganie sobie i cieszenie się ze zwycięstw razem. Gry fabularne są najbardziej towarzyską grą, jaką znamy.
  2. Przygoda – Gry fabularne polegają na przeżywaniu unikatowych i niesamowitych przygód. Autorami przygody są wszyscy grający. Zaangażowanie twórcze uczestnika powoduje, że przygodę pamięta się przez całe życie.
  3. Rozwój – Gry fabularne rozwijają wyobraźnię, umiejętności rozwiązywania problemów i działanie zespołowe​. Może też być wsparciem dla rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego.

Powodów jest dużo więcej i jeśli Cię to zainteresowało zapraszam do poznania pełnej listy 15 powodów TUTAJ.

Jeśli nie wiem czym są gry fabularne o ich krótki opis: Gra fabularna to rozrywka podczas której, wraz z grupą znajomych, przeżywasz unikatowe przygody. Tworzysz i odgrywasz postać w świecie pełnym przygód i wyzwań do pokonania. A równocześnie uczysz się pracy zespołowej, pobudzasz kreatywność i rozwijasz wyobraźnię. Podczas gry używamy umysłu, języka i wyobraźni zamiast karty graficznej, klawiatury czy monitora.

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko grało w gry fabularne to jest wiele możliwości. Jedną z nich jest nasza inicjatywa RPG po szkole, w ramach której oferujemy prowadzenie sesji rpg. Dwie pierwsze sesje gratis. Grać można zarówno Online jak i podczas spotkania na żywo.

Czas: spotkania 2,5 h raz w tygodniu.

Cena: 220 zł za miesiąc, (ponad 10h godzin)
Pierwsze 2 zajęcia (4h) za darmo!

Drużyna: co najmniej 3 osoby.

Organizujemy również sesję pokazową, darmową dla wszystkich zainteresowanych. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Pierwszy proponowany termin to 13 września godzina 17:00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ParaDice - Raj dla graczy

ParaDice - Raj dla graczy

ParaDice - RAJ DLA GRACZY Miejsce stworzone z myślą o graczach i ich potrzebach.  Nasza klubokawiarnia znajduje się w centrum Poznania, przy Starym Rynku, na ul. Woźnej 10/7.  Lubimy gry i uważamy, że to coś więcej niż tylko zabawa. …

Więcej

Adres:

Woźna 10/7
​61-777 Poznań


Kontakt:

577322777
allegrokhaki@gmail.com
https://rajdlagraczy.weebly.com/
facebook