Grudniowa zGrana Reda 2017

📅 sobota 09.12.2017
bezpłatne
Grudniowa zGrana Reda 2017

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach z grami planszowymi w Fabryce Kultury!

Grudniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:
9 grudnia (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo ponad 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2017 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam moc emocji i radości 🙂

Grudzień to gorący okres przedświąteczny i dlatego też przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji!

Po pierwsze konkursy z nagrodami! W trakcie zGranej Redy odbędzie się konkurs podczas którego będziemy zdobywać punkty wymienialne na nagrody! Będzie trzeba wykazać się wiedzą dotyczącą gier naszych partnerów, spostrzegawczością a także lekką nutką szczęścia!

Po drugie zaprosiliśmy do udziału w imprezie Rebel Game Truck! Pierwszy Food Truck, który zamiast jedzenia sprzedaje gry pojawi się w godzinach trwania imprezy z konkursem i ofertami specjalnie na święta. To doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w prezenty pod choinkę.

Po trzecie jak zwykle gralnię z ponad 100 tytułów do ogrania. W tym też nowości od naszych stałych partnerów.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 4 lata udało się zorganizować ponad 30 spotkań na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci (staramy się aktualizować zbiór gier) jak i osoby dopiero raczkujące w temacie. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla 🙂

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!