Gru, Dru i Minionki w sklepach od 13 listopada!

poniedziałek 13.11.2017 do poniedziałek 27.11.2017

Gru, Dru i Minionki w sklepach od 13 listopada!

Studio Illumination, które dało kinomanom „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” i najbardziej kasowy animowany przebój roku 2015 „Minionki”, kontynuuje historię Gru, Lucy i ich uroczych córeczek Margo, Edith i Agnes oraz Minionków w filmie „Gru, Dru i Minionki”. Po wyrzuceniu z Ligi Antyzłoczyńców – bowiem nie potrafił schwytać Balthazara Bratta, superzbira zagrażającego ludzkości – Gru popada w głęboki kryzys tożsamości. Kiedy tajemniczy nieznajomy powiadamia go, że ma brata bliźniaka marzącego, by pójść drogą zła, którą on właśnie opuścił, były superzbir Gru przypomi sobie, jak dobrze być złym.

FILM OBEJRZAŁO W KINACH PRAWIE 2 MILONY WIDZÓW!

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, z kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru… po latach odnajduje się jego brat bliźniak – Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru – jak zawsze – użyczył znakomity Marek Robaczewski.

GRU, DRU I MINIONKI od 13 listopada na 4K UHD, Blu-ray oraz DVD!
Reżyseria: Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon
Scenariusz: Cinco Paul, Ken Daurio
Produkcja: Chris Meledandri, Janet Healy
Producent wykonawczy: Chris Renaud
Czas: 86 min
Więcej informacji: filmostrada.pl

Gru i Minionki na dvd film dla dzieci
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmpatronat

Zobacz także