Gramy z Fantazją

sobota 03.03.2012

W sobotę 3 marca 2012, w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Fundacja Dziecięca Fantazja organizuje koncert charytatywny z cyklu Gramy z Fantazją. Na rzecz dzieci wystąpią: Kayah z zespołem, Andrzej Piaseczny, Marcin Wyrostek, Andrzej Grabowski i Kabaret pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadzi Agata Młynarska.

Podczas imprezy planowane jest także rozlosowanie wśród publiczności atrakcyjnych fantów. Spełnią się też marzenia chorych dzieci, a po koncercie będzie możliwość uczestnictwa w przyjęciu koktajlowym. W imprezie będą uczestniczyć także celebryci polskiej estrady, sportu i telewizji.

Cały dochód ze sprzedaży biletów, aukcji i sprzedaży gadżetów fundacyjnych zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji, czyli spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu dzieci. Zapraszamy!

Czeka Was wieczór pełen wrażeń, dużo śmiechu i zabawy. To nie tylko pomoc dzieciom, ale także wspaniały sposób spędzenia sobotniego wieczoru.

Mamy do zaoferowania dla Państwa pakiet VIP, na który składa się bilet w najlepszej kategorii oraz zaproszenie na bankiet po koncercie dla ograniczonej liczby osób, podczas którego serwowane będą dania i przekąski, desery oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Będzie możliwość poznania bliżej gwiazd, a także wzięcia udziału w uroczystej aukcji na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Dostępne są także same bilety. Można je nabyć tutaj lub w salonach Empik, Saturn Media Markt oraz u wszystkich partnerów firmy ticketpro.pl.

Dla osób spoza Warszawy możemy zaoferować noclegi w zaprzyjaźnionych hotelach po specjalnej cenie.

Więcej informacji na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Fundacja Dziecięca Fantazja

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

Od początku naszej działalności, czyli od roku 2003 udało …

Więcej

Adres:

ul. Kickiego,
04-373 Warszawa


Kontakt:

(22) 517 17 70
info@f-df.pl
http://www.f-df.pl
facebook

Gramy z Fantazją