📅 poniedziałek 27.01.2020 do poniedziałek 10.02.2020
Tytuł: Miasto. Na ulicy i na dworcu
Seria książeczek w zestawach: Rysuję! Angielskie słówka zapamiętuję
Miasto. Na ulicy i na dworcu. Kolorowanka

Zestawy edukacyjne zawierają GRY MEMO z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi oraz KSIĄŻECZKI do rysowania według wzoru i do kolorowania.
Są przeznaczone dla PRZEDSZKOLAKÓW, zwłaszcza tych rozpoczynających NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
BAWIĄ i uczą.

Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki MIASTA, a w szczególności przestrzeni ULICY i DWORCA. GRA MEMO składa się z 22 PAR KART z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi. Wygrywa ten gracz, który dopasuje NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PAR takich samych obrazków. KSIĄŻECZKA zawarta w zestawie pozwala trenować umiejętność RYSOWANIA i KOLOROWANIA oraz POWTARZAĆ SŁÓWKA.

Seria zestawów: Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję
Tytuł: Zwierzęta. W domu, na podwórku i w ogrodzie. Zestaw edukacyjny
Seria książeczek w zestawach: Rysuję! Angielskie słówka zapamiętuję
Zwierzęta. W domu, na podwórku i w ogrodzie. Kolorowanka

Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki ZWIERZĄT, a w szczególności tych mieszkających W DOMU, NA PODWÓRKU i W OGRODZIE. GRA MEMO składa się z 22 PAR KART z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi. Wygrywa ten gracz, który dopasuje NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PAR takich samych obrazków.

Gry i książki

Czy i jak motywować dzieci

Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zestaw edukacyjny
Seria prostych GIER MEMO z książeczkami do rysowania według wzoru i kolorowania, uczących ANGIELSKICH SŁÓWEK, przeznaczona dla PRZEDSZKOLAKÓW. Zachwyca sympatycznymi ILUSTRACJAMI. Zachęca do KREATYWNEJ ZABAWY.

Pudełko:
• Format: 195 x 154 x 40 mm • Oprawa: karton • Zawartość: 22 pary kartoników + książka + instrukcja • Cena det. 29,90 zł
Kartoniki (22 pary; zaokrąglone rogi):
• Format: 70 x 70 mm
Książka: