Gra terenowa w Krakowie

wtorek 10.04.2012

Gra dla młodzieży w wieku 12-19 lat. Zbuduj słowiańskie plemię i poprowadź je do zwycięstwa, rywalizując z innymi rodami. Zdobywaj nowe terytoria, buduj potęgę gospodarczą i militarną, zawieraj sojusze, walcz i handluj z ościennymi plemionami, rozwijaj potencjał technologiczny i kulturalny. Zawsze miej jakiś atut w rękawie.

GRA TERENOWA „PLemiona 2012” 10 kwietnia 2012, miejsce rozpoczęcia: Pod kopcem Krakusa, czas gry: 11:00 – 14:00 (wyniki i rozdanie nagród o 15:00)

Zespoły 4-7 osób,
zgłoszenie na adres plemiona2012gra@gmail.com.

W zgłoszeniu podajcie: imiona, nazwiska i wiek wszystkich członków zespołu, a także imię i nazwisko opiekuna, który będzie Wam towarzyszył (jeżeli żaden z Was nie jest pełnoletni). Zespół może liczyć od 4 do 7 osób (osoba opiekuna jest wliczana do limitu.

GRA TERENOWA „PLemiona 2012”

Zbuduj słowiańskie plemię i poprowadź je do zwycięstwa, rywalizując z innymi rodami. Zdobywaj nowe terytoria, buduj potęgę gospodarczą i militarną, zawieraj sojusze, walcz i handluj z ościennymi plemionami, rozwijaj potencjał technologiczny i kulturalny. Zawsze miej jakiś atut w rękawie.

I pamiętaj – ostatecznie liczyć możesz tylko na swoje plemię!

Już wkrótce okolice Krzemionek zamienią się w prastare bory i knieje, dzikie ostępy i bezkresne przestrzenie wczesnego średniowiecza. O panowanie nad nimi będzie się zmagało kilkadziesiąt słowiańskich plemion. Kluczem do zwycięstwa będzie siła, mądrość, roztropność i umiejętność współpracy. Podejmij wyzwanie i powtórz sukces Polan i Wiślan – zbuduj potężne państwo!

Dynamika, niespodziewane zwroty akcji, nieliniowa fabuła, konieczność reagowania na nieprzewidywalne ruchy ze strony konkurentów – to wszystko w ramach gry terenowej PLemiona 2012.

Jedno możemy obiecać: łatwo nie będzie.

Szczegóły
Hufiec Harcerzy ZHR Kraków Podgórze zaprasza wszystkich chętnych w wieku 12-19 lat do wzięcia udziału w grze terenowej organizowanej w ramach Święta Rękawki. Zgłoś swoje plemię weź udział w przygodzie. Wykonujcie zadania, rozwiązujcie łamigłówki, handlujcie i walczcie z innymi plemionami, rozwijajcie w swoim plemieniu kulturę, sztukę, religię, technologie. Zdobywajcie Punkty Rozwoju.

Data gry: 10 IV 2012
Miejsce rozpoczęcia: Pod kopcem Krakusa
Czas gry: 11:00 – 14:00 (wyniki i rozdanie nagród o 15:00)
Gra dla młodzieży w wieku 12-19 lat
Zespoły 4-7 osób

Więcej informacji na www.dkpodgorze.krakow.pl

Co zrobić, żeby zagrać? Zbierz zespół i wyślijcie e-mailowe zgłoszenie na adres plemiona2012gra@gmail.com.
W zgłoszeniu podajcie: imiona, nazwiska i wiek wszystkich członków zespołu, a także imię i nazwisko opiekuna, który będzie Wam towarzyszył (jeżeli żaden z Was nie jest pełnoletni). Zespół może liczyć od 4 do 7 osób (osoba opiekuna jest wliczana do limitu).

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Podgórza

Centrum Kultury Podgórza

Centrum Kultury Podgórza prowadzi działalność kulturalną, ukierunkowaną w szczególności na: edukację i wychowanie poprzez sztukę, rozbudzanie zainteresowań sztuką oraz rozwijanie i promowanie talentów w jej różnych dziedzinach. Stwarza warunki do rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego. Wspiera …

Więcej

Adres:

ul. Sokolska 13
30-510 Kraków


Kontakt:

12 656 36 70 wew. 30
info@ckpodgorza.pl
http://www.ckpodgorza.pl
facebook