Gra. Spektakl dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum

Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań mapa

niedziela 06.01.2019

40 zł

Gra. Spektakl dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum

Teatr to niezwykłe, rozwojowe i magiczne miejsce. Dla dorosłych i dla dzieci. Dziecko może już od najmłodszych lat zapoznawać się z teatrem, oswajać ze sceną i aktorami przebywając wśród swoich rówieśników.

Spektakl „Gra” pozwala małym widzom stać się jego uczestnikami poprzez szereg rozwijających, twórczy i interdyscyplinarnych warsztatach wokółteatralnych.
Na czym polega istota dziecięcej zabawy-gry? Na twórczym i kreatywnym stosunku do rzeczywistości, na znajdowaniu innych, na znajdowaniu siebie, na odkrywaniu siebie w innych i innych w sobie. Gra nie ma końca, czasem nie ma początku, trwa, dzieje się. Zaskakuje wszystkich swoich uczestników: dzieci i rodziców.

W spektaklach Teatru Blum dzieci znajdują przestrzeń dla kształtowania swojej wyobraźni i wszechstronnego rozwoju. Twórcy tego teatru zapraszają małego widza w sugestywny świat obrazów, dźwięków, kolorów, oraz ruchu. Historie opowiadane przez aktorów pozostawiają dziecku wolność w odbiorze, obywają się bez puenty czy jednoznacznego przesłania.

Jest to bardzo atrakcyjny, a jednocześnie bardzo nowoczesny teatr dla najmłodszych, w którym zabawa i radość to nieodłączny warunek rozwoju.

 

Niedziela 06 styczeń 2019, 10:00 – 11:00

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gra. Spektakl dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum

Studio Teatralne Blum - teatr dla najmłodszych

Zawodowy nieinstytucjonalny teatr działający od 2003r.
W wymiar teatralny stara się ujmować doświadczenia różnych dziedzin artystycznych i pedagogicznych. Od 2006r. specjalizuje się w spektaklach dla dzieci naj-najmłodszych tj.  w wieku od 0 do 5-go …

Więcej

Adres:

Stowarzyszenie Via Activa
Scena w CONCORDIA DESIGN
ul.Zwierzyniecka 3
60-813 PoznańKontakt:

666 987 001
info@teatr-blum.pl
http://www.teatr-blum.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także