📅 poniedziałek 03.10.2022 do poniedziałek 10.10.2022
Gra Psi Patrol: Grand Prix już w sklepach!
Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco Europe w Polsce informuje, że od 30 września w sklepach dostępny jest Psi Patrol: Grand Prix. Najnowsza produkcja Outright Games, wiodącego wydawcy gier przyjaznych rodzinie, powstała we współpracy z Paramount Consumer Products, Nickelodeon i Spin Master Ltd. – czołową firmą zajmującą się zabawkami i rozrywką dla dzieci, która jest twórcą marki Psi Patrol. Tytuł dostępny jest na konsole Xbox One/Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Premierowy polski zwiastun gry Psi Patrol: Grand Prix dostępny jest pod tym linkiem:

Dołącz do Rydera, Chase’a i reszty Psiego Patrolu w ich najszybszej misji i wygraj Pup Cup! W Zatoce Przygód na graczy czeka do pokonania 11 torów, w tym ośrodek snowboardowy Jake’a, dżungla i wiele innych. Podczas wyścigu uważaj na Burmistrza Humdingera – może być tuż za rogiem w swoim sterowcu, aby spowodować wszelkiego rodzaju chaos na torze!

Psi Patrol: Grand Prix to gokartowa gra wyścigowa, która umożliwia zabawę do 4 graczy jednocześnie, dzięki czemu cała rodzina może grać razem za pośrednictwem podzielonego ekranu. Ścigaj się, aby zostać mistrzem, używając power upów i ulepszeń, takich jak balony z wodą, śnieżki oraz wybuchy konfetti. Bardziej doświadczone gwiazdy toru będą mogły grać w trybie trudnym, podczas gdy młodsi gracze mogą skorzystać z opcji łatwego sterowania z automatycznym przyspieszeniem, które poprowadzi ich do mety.

Zabieram dzieci z sieci

Kurs dla rodziców cyfrowych dzieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie? Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?

Ten kurs jest właśnie dla ciebie!

Gra Psi Patrol: Grand Prix oparta jest na wielokrotnie nagradzanym serialu animowanym – Psi Patrol, który opowiada przygody technologicznie uzdolnionego chłopca o imieniu Ryder i jego zespołu szczeniaków. Psi Patrol to jeden z najpopularniejszych programów dla dzieci na świecie, a jego sukces sprawił, że franczyza stała się prawdziwym globalnym fenomenem.

„Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że Psi Patrol: Grand Prix już dziś trafi w ręce graczy. To była wspaniała współpraca z Nickelodeon, aby wprowadzić naszą czwartą grę ze świata Psiego Patrolu na ekrany naszych fanów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaoferować tak emocjonującą grę wyścigową, w którą mogą grać całe rodziny, niezależnie od wieku i doświadczenia. Widzimy się na torze!”