Gra miejska Zawsze Słońce w Wrocławiu

wtorek 16.08.2016 do niedziela 16.10.2016

zawsze slonce gra miejska

Szukajcie słońc na chodnikach Wrocławia i w Internecie – tysiące nagród czekają!

16 sierpnia ruszyła gra miejska „Zawsze Słońce”, dzięki której każdy, kto na chodnikach Wrocławia znajdzie słońce ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Słońc można szukać zarówno w przestrzeni miejskiej (warto rozglądać się w okolicach ulicy Adama Mickiewicza.), jak również na wirtualnej mapie na www.zawszeslonce.pl. Czekają wspaniałe nagrody: vouchery na wycieczki z wakacje.pl, e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”. Akcja trwa do 16 października!

We Wrocławiu wolny czas chętnie spędzamy na Rynku Głównym, Starym Mieście, w klimatycznych kafejkach przy Odrze oraz na wyspie Słodowej. Miasto oferuje też wiele atrakcji, pozwala na odkrywanie ciekawostek i nowych obiektów. W tym roku Żywiec Zdrój w ramach akcji „Zawsze Słońce” wydłuża listę miejsc wartych odkrycia we Wrocławiu. Zachęcamy wszystkich do wyjścia z domu i szukania słońc w przestrzeni miejskiej – szczególnie w okolicach ulicy Adama Mickiewicza! Słońca można również odkrywać na specjalnej wirtualnej mapie. W ramach akcji „Zawsze Słońce” Żywiec Zdrój przedłuża lato, tak byśmy aż do połowy października nie musieli żegnać się z nastrojem słonecznych wakacji. Bez względu na warunki pogodowe, będzie nam towarzyszyć nie jedno, a tysiące słońc.

Akcja „Zawsze Słońce” to nie tylko pomysł na symboliczne przedłużenie lata, ale też na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Tym razem postawiliśmy na innowacyjny mechanizm gry miejskiej. Ukryjemy we Wrocławiu 127 słońc, ale akcja dotyczy również innych miejsc w Polsce. Słońca pojawią się w 31 miastach, razem będzie ich aż 2000! Każde miasto, każda uliczka ma swoją historię. Spacer po  Wrocławiu w poszukiwaniu słońc może być sposobem na odkrywanie miasta. Pozostałe 5100 słońc można szukać na wirtualnej mapie, którą znajdziemy na stronie www.zawszeslonce.pl. Będzie o co powalczyć, bo pod każdym słońcem ukryta jest jedna nagroda! mówi Michał Schilbach, Kierownik Marketingu z Żywiec Zdrój S.A.

Dzięki dwóm wariantom gry, mogą wziąć w niej udział mieszkańcy całego Wrocławia.
W trybie MIASTO zadaniem uczestników będzie odszukanie słońc namalowanych na chodnikach w stolicy. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby hydrofobowej, słońca widoczne będą tylko wtedy, kiedy spadnie deszcz. Natomiast gra w trybie MAPA polega na szukaniu słońc na wirtualnej mapie Polski, dostępnej na www.zawszeslonce.pl. Niezależnie od tego skąd pochodzisz i gdzie się znajdujesz.

Aby wziąć udział w grze wystarczy sięgnąć po butelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk
o pojemności 1,5l, w promocyjnym opakowaniu, ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie należy wejść na stronę www.zawszeslonce.pl, wybrać tryb gry (Miasto lub Mapa) i aktywować kod. Od tego momentu gra się rozpoczyna! Każdy kod jest aktywny przez 24h i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Aby ułatwić poszukiwanie słońc i kryjących się pod nimi nagród, stworzyliśmy specjalne „hasztagi” (#zawszeslonce – daje podpowiedzi do szukania słońc na chodnikach miasta, a #zawszesloncenamapie podpowiada lokalizację słońc ukrytych na wirtualnej mapie).

Dla osób, którym uda się na terenie Wrocławia jako pierwszym odkryć słońca, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Akcja trwa od 16 sierpnia do 16 października 2016 r. włącznie, a wszelkie informacje na temat gry oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.zawszeslonce.pl.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:na powietrzu
 

Polecamy