Gra miejska w Warszawie

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

Gra miejska w Warszawie

Uwaga, uwaga, tajne źródła donoszą że już 19 czerwca 2011 startuje kolejna Gra Miejska ZwalczNude.pl. tym razem na Żoliborzu. Każdy może zostać tajnym agentem ds. migracji kosmitów! Dzieci, które przejdą grę do końca otrzymają nagrody.

Zaczynamy o godz. 11:00 w Restauracji ANTRAKT ul. Słowackiego 19a.

Gra miejska planowana jest na ok. 200stu uczestników. Zapraszamy agentów od 4 roku życia. Każda drużyna na stracie otrzyma komplet materiałów m.in. mapy i legitymacje. Uczestnicy podążając według wskazówek, będą musieli odnaleźć tajnych agentów-trenerów, którzy będą mieli dla nich zadania, związane z umiejętnościami, które każdy agent powinien posiadać. Liczy się sprawność fizyczna i intelektualna, wiedza, spryt i inteligencja. Drużyna (ilość osób w drużynie jest dowolna), która dotrze na metę z największą ilością punktów zebranych na kolejnych „stacjach”- wygrywa.

Za zajęcie I miejsca zwycięska drużyna wygrywa nagrody o łącznej wartości ponad 2000 PLN, w tym zaproszenia do salonów piękności, do restauracji, na zajęcia sportowe, zajęcia dla dzieci i wiele innych. Za II i III miejsce również przewidujemy atrakcyjne nagrody. Dzieci, które przejdą grę do końca otrzymają nagrody.

Nasza poprzednia Gra Miejska po Pradze Południe, która miała miejsce 16 kwietnia 2011 odbywała się pod hasłem poszukiwania tajnych agentów służb specjalnych ds walki z nudą. Akcja miała swój początek w Restauracji Róża Wiatrów przy ul. Wał Miedzeszyński 377 o godzinie 11:00, gdzie odbyła się zbiórka i rejestracja uczestników. W grze było łącznie do przejścia 8 punktów, na których każdy z uczestników, bądź reprezentantów grupy musiał wykonać zadanie np. jazda samochodem z zawiązanymi oczami, zadania z zakresu sztuk walki czy Poweriser. Do udziału w grze zarejestrowało się 68 drużyn czyli 249 osób, w tym 40ścioro dzieci, ukończyło 45 drużyn – 181 osób.

Portal ZwalczNude.pl zrzesza 20 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W naszych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny z dziećmi, młodzi i aktywni, wszyscy kochający kulturę i sport.
Gry miejskie to nowa forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, ruchu, może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców dużych aglomeracji, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Więcej informacji o grze na stronie www.ZwalczNude.pl