Gra miejska w Katowicach

📅 piątek 30.09.2011
Gra miejska w Katowicach

Do udziału w doświadczaniu i oswajaniu miasta organizatorzy zapraszają dzieci oraz dorosłych, którzy chcą sięgnąć do zasobów swojej dziecięcej wrażliwości. Przewodniczką w tej wyjątkowej podróży w głąb siebie i miasta będzie pewna mała dziewczynka o imieniu Greta…

Gra odbędzie się w piątek 30 września w Katowicach o godzinie 19.00 i zakończy około 21.00 w katowickim BWA. Chętni proszeni są o przybycie do Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek między 17.30 a 18.45. Zapisy mogą zakończyć się wcześniej jeśli przed upływem 18.45 wyczerpie się limit 100 miejsc.

Udział w grze jest bezpłatny. Osoby niepełnoletnie powinny pozostawać pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów. W imprezie można brać udział indywidualnie lub w zespołach o dowolnej liczebności. Należy zadbać o odpowiednie ubranie gdyż uczestnicy w trakcie gry poruszają się pieszo po terenie miasta. Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia ani napojów w trakcie imprezy.

Organizatorem gry „Miejscy czarodzieje" jest Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek, Współorganiztorem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Realizatorem gry jest Silesia Events.