Gra miejska Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II

Zbiórka: ul. Basztowa 4 mapa

sobota 14.10.2017

Wstęp bezpłatny

Gra miejska Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II, która rozpocznie się o godzinie 10.00, w sobotę 14 października 2017 r.

Zbiórka przy ul. Basztowej 4 w Krakowie.

Gra poświęcona jest dwóm wielkim polskim świętym. Jej tematem przewodnim będzie poszukiwanie miejsc związanych z ojcem Świętym, Janem Pawłem II oraz świętym Bratem Albertem, a także bliższe zapoznanie się Uczestników Gry z krakowskim okresem życia zarówno Brata Alberta, jak i Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II.

Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie: http://idmjp2.pl/index.php/pl/1559-gra-miejska-sladami-swietych-brata-alberta-i-jana-pawla-ii

By wziąć udział w Grze Miejskiej wystarczy stawić się w miejscu zbiórki, przy ul. Basztowej 4 w Krakowie wraz z wypełnioną „Kartą zgłoszenia” i przekazać ją Organizatorowi. Kartę będzie można wypełnić również na miejscu.

Zgłoszenie udziału w Grze możliwe jest także drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 października 2017 r. na adres e-mail: dorota.boczkowska@idmjp2.pl

Dla uczestników którzy zrealizują Grę miejską od początku do końca Organizator przewiduje pamiątkowe gadżety. 

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo? Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami?

Naucz się komunikować się z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Tematyczna gra miejska realizowana jest w ramach Projektu pn. Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator gry: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gra miejska Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II

Instytut Dialogu Międzykulturowego

 

Instytut jest samorządową instytucją kultury, której misją jest zachowanie i promowanie dziedzictwa, które pozostawił po sobie Ojciec Święty Jan Paweł II oraz dialog między religiami i kulturami. Oprócz szerokiej działalności kulturalnej i edukacyjnej skierowanej do …

Więcej

Adres:

ul. Totus Tuus 30
30-610 Kraków


Kontakt:

+48 (12) 422 03 44
info@idmjp2.pl
http://www.idmjp2.pl